Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aleksandras Lukašenka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
09:06, 7 spalio 2023 versija, sukurta Citrininis3412 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Štai tokiu rimtu žvilgsniu į jus žiūri Aleksandras Lukašenka, norisi slėptis, tokį pamačius

Aleksandras Lukašenka, dar kartais Luka vadinamas o kalbainiai išvis Aliaksandru vadina - Baltarusijos valdovas, absoliutus vadas, kaip koks kunigaikštis. Išdavė LDK idėjas ir rusina visą Baltarusiją, vos ne baltarusių kalbą uždrausdamas ir sodindamas visokius opozicionierius, kad gyvent netrukdytų. Tai čia ir kalbėt nėr ką. Visiems ir taip viskas aišku.

Kadaise kažkas iškniso seną Lukašenkos nuotrauką, kur šis dar be ūsų, tai darosi aišku, kad ūsus jis ne be priežasties nešioja, o tik tam, kad mažiau charakteris matytųsi

Dar Lietuvoje tas Lukašenka neretai pavadinams paskutiniu Europos diktatoriumi, bet tai atvirai melaginga, nes arba Putino diktatorium nelaiko, arba nesusigaudo, kad Rusija vos ne pusę Europos užima.

Tai dabar Lukašenka žada atvažiuot į Lietuvą ir URM vadas Vygaudas Ušackas aiškina, esą pamokins jį kaip dirbt ir išaiškins jam vakarietišką demokratiją. Bet Pipedija žino: čia Lukašenka ruošias pamokint mūsų valdžią dirbt. Tai eina jis šikt, parazitas...

Upd. Tai čia jau po tojo meškiukų desanto Lukašenka baisiai užpyko ant lietuvos esa desantininkai pakilo iš ten.Tai dabar jei mes neatsakysim tai mums maža nepasirodys.

Upd. Dabar gi Aleksandras Lukašenka skelbia, kad iš visų baltarusių, kurie važiuoja į Lietuvą apsiprekint, rinks po 100 dolerių, nes nėr čia ko pigiau ir geresnes prekes pirktis.

Upd. Lukašenka pergalingai laimėjo Medininkų mūšį prieš Lietuvą ir Andrių Tapiną

O čia jau ne taip baisiai jis atrodo, nelabai pavojingas
O čia sena nuotrauka, kur jis fotografuotas dar gal 1990 ar panašiu laiku, kai dar nebuvo prezidentas, o tiktai kandidatas rinkimuose. Tai visame tame šviečia visa sunkiai suvokiama vėlyvojo sovietmečio prabanga, prieinama nebent to meto nomenklatūrai ir banditams: ištisinė kiliminė danga, spintelė su medžio inkrustacijomis ir, žinoma, japoniškas magnetofonas stovi iškilnioje vietoje, o patsai šeimininkas - apsitaisęs išeiginiais treningais.

Dar visokie cirkai apie Aleksandrą Lukašenką

Šitais laikais užmirštas senas skandalas ir su Rusija labai bičiuliaujasi visa Gudija, ale gi Putinas ne šiaip sau neparduoda baltarusiams naujausios ginkluotės, o sutinka tik bazes statyt: taigi dar 1993 metais baltarusiai ėmė ir pardavė tais laikais naujausią ir tik tik tesukurtą S-300 zenitinę sistemą amerikonams už varganus pusę milijono dolerių. Tai po to amerikonai aiškiai išsibandė ir susigalvojo visus apsisaugojimo būdus.

Taip kad pasitikėjimo anas nekelia ir Rusijai...


Dar nuo seno žurnalistams bei fotografams Lukašenkos spaudos tarnyba paaiškina, kad garbusis prezidentas nemėgsta būti fotografuojamas iš užpakalio ir negalima taip daryti. Tai čia nuotraukose matome, kodėl...

Lietuva ir Lukašenka

Lietuvoje, nors ir baisuokliškas, Aleksandras Lukašenka patapo kumyru specifiniams sluoksneliams kažkokių neaiškių politikierių, kaip kad kažkokie ten Būkime Vieningi, katrie pagalbos į šitą kreipiasi. Daugelis runkelių Aliaksandrą myli, prisimindami, kaip buvo gerai tais tarybiniais laikais, kuriuos Baltarusijos vadas vis dar išsaugojo - su visais kolchozias, valstybine nuosavybe, spaudos cenzūra ir vis dar darbingu KGB aparatu.

Kitur dar skamba kažkokie gandai, kad eilinis lietuviškas pensininkas gauna tiek, kad Baltarusijoje vidutinis žmogus šitiek per pusę metų teuždirba. Tai gal ir suprantami tie geri pensininkų jausmai Lukašenkai - norėtųsi ten gyvent su mūsiškėmis pensijomis...

Tai taip ilgai trukę kliedėjimai, kaip pas Lukašenką gerai, galų gale baigėsi tuo, kad Saulius Skvernelis ėmė ir priėmė naujai išrinktą Baltarusijos prezidentę, kuria tapo anokia Sviatlana Tsikhanouskaya. Tai dėl šios priėmimo Aleksandras Lukašenka pasiuto, o paskui jau galų gale sukėlė migrantų krizę, veždamas juos tūkstančiais iš Irako ir kitų šalių.

Tai viskas baigėsi tuo, kad atėjo žiema, migrantai ėmė masiškai mirti nuo šalčio pasienyje, o Lietuva ir Lenkija ėmė statytis pasieniuose ištisines tvoras. Tuo tarpu Lukašenka, matydamas, kad migrantų krizė jau gali tapti krize jam pačiam, ėmė grasinti, kad pradės varyti į Lietuvą ir Lenkiją narkotikų srautus, o pačius migrantus gabenti į pasienį su visais ginklais, kad maža nepasirodytų.