Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Medininkų mūšis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia jums visos Medininkų mūšio detalės

Medininkų mūšis įvyko Baltarusijoje (nors jos sraigtasparnis ir pažeidė Lietuvos sieną), 2020 metų Rugpjūčio 23 dieną, kai Andrius Tapinas sukvietė žmones į laisvės kelią, kuris tęsėsi nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos. Laisvės kelyje dalyvavo apie 50 tūkstančių žmonių, nors daug kas sako, kad ir daugiau, nes tiesiog suskaičiuoti niekas nesugebėjo aiškiai.

Andrius Tapinas, kuris organizavo tą laisvės kelią, matyt nei nepagalvojo, kad Baltarusijos diktatorius gali nepatikėti visokiomis gėlytėmis, taika beigi gerais norais, ir gali sugalvoti, kad čia viskas tėra priedanga NATO įsiveržimo operacijai.


Aleksandras Lukašenka su apsauga ir automatu rankose valkiojasi po Minską, aiškindamas, kaip jis sukovos su visu tuo NATO įsiveržimu.

Aleksandras Lukašenka ir karas prieš balionėlius

Nuo to laisvės kelio Aleksandrui Lukašenkai aptemo protas ir jis ėmė daryti nesąmones. Viena iš tų nesąmonių buvo, kad rėkaudamas apie NATO įsiveržimą, jis lakstė po Minsko gatves, nešinas automatu. Visą laiką jis aiškino, kda čia kažkokie NATO smogikai ir teroristai nori užgrobti valdžią. Kitas gi dalykas buvo, kad prie Lietuvos sienos buvo pakeltos visos Baltarusijos karinės pajėgos, išvestos į laukus, paruoštos karinei parengčiai, o be viso to dar pakelti sraigtasparniai.

Tuo tarpu taikiai besidžiaugiantys vaikai, šeimos, bobutės ir diedukai bei šiaip įvairus jaunimėlis, surinktas Tapino, leido į orą balionėlius, simbolizuojančius taiką ir demokratiją Baltarusijoje. Balionėlius vėjas nunešė į Baltarusiją, ir ką jūs manot - Baltarusijos sraigtasparniai ėmė tuos balionėlius persekiot ir numušinėt - kad tai esą neteisėtas oro erdvės pažeidimas.

Kitą dieną Baltarusijos URM išplatino viešą notą, skelbdamos, kad į Baltarusiją Lietuva paleido neteisėtus balioninius zondus, skirtus platinti nusikalstamai ekstermistinei ir teroristinei simbolikai.

Žinote, kas šitoje istorijoje baisiausia? Baisiausia yra tai, kad čia ne Pipedijos išgalvoti kliedesiai, o reali istorija. Ir Lukašenka laikstė po Minską su automatu, ir Baltarusijos kariuomenė vaikiškus balionėlius numušinėjo.