Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 25

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 25" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 25 - tai mėnesio Vasario diena, kuri yra žymima skaičiumi 25. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Vasario 25 diena dažniausiai būna kartą per metus, Vasario mėnesį. Ji dažniausiai būna po Vasario 24 ir prieš Vasario 26 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1336 metais kokie tai teutonų banditai užpuolė Pilėnus, norėdami visus išžudyti, išprievartauti ir paimti į vergovę, kaip yra įpratę. Kadangi pilies įgula buvo per maža, kad atsilaikytų, o tų kryžiuočų buvo labai daug, Margirio vadovaujami žmonės padegė savo pilį, visi nusižudė ir susidegino, visi iki vieno - mirtį pasirinko apie 4000 žmonių.
  • 1932 metais toksai imigrantasAustrijos į Vokietiją, žinomas kaip Adolfas Hitleris, gavo Vokietijos pilietybę ir tuo pačiu ir galimybę būti renkamu rinkimuose. Kiti šaltiniai, tiesa, nurodo, kad Hitleris pilietybę gavo vasario 26 dieną. Ar taip, ar anaip, šitas imigrantas parodė, kad imigrantai gali atnešti labai daug blogo.
  • 1945 metais šią dieną kažkodėl susiprato karą Vokietijai paskelbti Turkija, kuri ilgai buvo ištikima nacių sąjungininkė
  • 1947 metais šią dieną oficialiai panaikinta Prūsija, kuri kaip valstybė nustojo egzistuoti dar 1932, bet nuo šios dienos jau ir išvis panaikinta ir viskas, nes vietoje jos tepasiliko Karaliaučiaus sritis
  • 1956 metais Nikita Chruščiovas XX SSKP suvažiavimo pabaigoje pasakė savo garsiąją slaptą, tik visokioms kompartijos viršūnėms skirtą kalbą, kurioje įvardino krūvą Josifo Stalino nusikaltimų ir pasmerkė asmenybės kultą. Nuo to momento pradėtas skaičiuoti Chruščiovo atšilimas, o nors kalba ir buvo slapta, bet jau po kelių savaičių ėmė sklisti gandai, kad jau KGB nebeturės tiek galių sodint, kankint ir žudyt ką tik nori.
  • 1991 šią dieną buvo panaikintas Varšuvos Paktas, taip kad pusę Europos okupavusi imperija galų gale žlugo


Dar apie Vasario 25

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 25: