Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kovo 26

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Kovo 26" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kovo 26 - tai mėnesio Kovo diena, kuri yra žymima skaičiumi 26. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Kovo 26 diena dažniausiai būna kartą per metus, Kovo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Kovo 25 ir prieš Kovo 27 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1830 metais buvo išspausdinta Mormono knyga, kuri yra šventraštis visokiems mormonams, apie kuriuos mes čia nieko nesakysime, nes gal tiesiog nenorime čia ko nors pasakyti.
  • 1953 metais JAV virusologas Jonas Salk paskelbė apie sėkmingus vakcinos nuo poliomelito bandymus. Tai dabar visokie puspročiai, vakcinų dėka nežinantys, kas tas poliomelitas, kovoja prieš vakciną nuo poliomelito, nes matyt nori ant savęs ar savo vaikų tą poliomelitą išbandyti.
  • 1953 metais toksai Lavrentijus Berija į CK KPSS padavė projektą dėl amnestijos, pagal kurį į laisvę būtų paleisti pusė visų kalinių, kurie buvo SSRS, nes tie pusė kalinių buvo be priežasties išvis į kalėjimus sukišti. Tai CK KPSS apsvarstė ir pritarė, nes Josifas Stalinas jau kelios savaitės, kaip buvo numiręs. Žodžiu, išties tai Atšilimas, nors ir vadinamas Chruščiovo Atšilimu, išties tai buvo Berijos atšilimas. Tokia jau ta SSRS buvo.
  • 1954 metais SSRS paskelbė Rytų Vokietijos pripažinimą, sakydama, kad tai nepriklausoma valstybė. Visas šitas pripažinimas paskui buvo gautas ir iš kitų socialistinio lagerio šalių, ir padarytas tam, kad Vakarų Vokietija negalėtų apsijungti su sovietų okupuota dalimi.
  • 1971 metais toksai Rytų Pakistanas paskelbė nepriklausomybę ir prasidėjo jo karas su Pakistanu. Tai paskui tas Rytų Pakistanas persivadino į Bangladešą ir tapo skurdžiausia pasaulio valstybe, netgi skurdesne už Zimbabvę. Bet visvien jie norėjo nepriklausomybės, kad ir kokie būtų skurdūs, nes laisvė yra brangesnė. Dar įdomu tai, kad tas Rytų Pakistanas buvo niekaip nesusisiekiantis ir besirandantis per 1500 kilometrų nuo to tikro Pakistano, nes kažkokie Didžiosios Britanijos durniai taip sugalvojo, kai Pakistaną nuo Indijos atskirdinėjo. Tai gal ir logiška, kad tas Rytų Pakistanas atskira valstybe norėjo tapti.
  • 1997 metais šią dieną kokiame tai išnuomotame bute buvo surasti 39 lavonai, apsirengę vienodais treningais, su krepšiukais, sugulę visi ir nusinuodiję. Paaiškėjo, kad tai vienos sektos nariai - ta sekta vadinosi Rojaus vartai (angl. Heaven's Gate). Pagrindinis sektos pajamų šaltinis buvo programavimas ir visokių Interneto puslapių gamyba.
  • 2000 metais Rusijos prezidentu nelabai aiškiais keliais tapo Vladimiras Putinas, tuomet dar tik po visokių kariavimų ir kaip gerokai vėliau paaiškėjo, jo paties užsakymu FSB vykdytų teroro aktų, kurie buvo tam, kad įbaugintų žmones ir įtikintų juos rinktis antidemokratinį kandidatą. Žodžiu, pasaulis iki šiol dar dėl to keikiasi, ir keikiasi vis labiau ir labiau, nes vėl jau prasideda tikras Šaltasis karas.


Dar apie Kovo 26

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Kovo 26: