Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gruodžio 12

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gruodžio 12" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gruodžio 12 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 12. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gruodžio 12 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gruodžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gruodžio 11 ir prieš Gruodžio 13 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1901 metais toksai Guglielmo Marconi, tuo metu buvęs Kanadoje, priėmė pirmą radijo signalą, pasiųstą iš Europos. Tai buvo raidė S, perduota Morzės abėcėle. O iki tol visas susisiekimas per Atlantą būdavo tik laivais, tai trukdavo savaites, kol kokia nors žinutė iš Europos į Ameriką nukeliaus.
  • 1935 metais naciai pradėjo Lebensborn projektą, kuris formaliai buvo apie tai, kad arijai labiau daugintųsi ir taip darytų grynesnę vokiečių rasę, bet išties tai rasė buvo gryninama ne tiek arijus dauginant, kiek naikinant pirmiausiai psichikos ligonius, paskui žydus, čigonus, o dar paskui ir kitas tautas. Kaip ir daugelį kitų rasinių genetinių projektų, taip ir šį įkūrė anoks Heinrich Himmler.
  • 1941 metais kažkokiame valdžios posėdyje Adolfas Hitleris paskelbė, kad jau laikas atėjo totaliniam žydų sunaikinimui - Holokaustui. Holokaustu tas genocidas buvo pavadintas tik paskui, o tuo sykiu Hitleris aiškino maždaug taip, kad jau žydai buvo kalti dėl I Pasaulinio karo, tai jei dabar prasidėjo II Pasaulinis karas, tai jau ir vėl žydai dėl to kalti, tai reiškia, kad jie nepasimokė - vadinasi juos reikia sunaikinti.
  • 1963 metais Kenija gavo nepriklausomybę nuo Jungtinės Karalystės
  • 1991 metais Rusija paskelbė nepriklausomybę nuo SSRS, tokiu būdu Sovietų Sąjunga kaip ir galutinai nustojo egzistuoti, bet išties taip ir liko egzistuoti, nes paskui Rusija vaizdavo, kad už nieką yra neatsakinga, jei tik tai yra koks SSRS nusikaltimas, bet kartu kad viskas jai priklauso, jei tik čia kažkas iš SSRS. Žodžiu, tokia ir SSRS, ir ne SSRS vienu metu. Tokia schizofrenija taip tenai ir pasiliko iki šiolei.


Dar apie Gruodžio 12

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gruodžio 12: