Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kenija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kenija - viena iš nedaugelio bent kažkiek kultūros turinčių Afrikos valstybių, daugiau mažiau laukinis kraštas, kur žmonės visvien vaikšto su automatais ir beveik karo sąlygos, nes visada taip jau įprasta Afrikoje.

Pasaulyje Kenija garsi tuo, kad ten gyvena tokia gentis - Kalenjin. O šitos genties žmonės genetiškai yra patys geriausi didelio nuotolio bėgikai pasaulyje, nuolat laimintys visas varžybas, kokiose tik dalyvauja. Kaip sako, kažkuriame Berlyne vykusiame maratone sudalyvavo būrelis iš Kenijos atvykusių kokių tai turistų ar tai studentų. Tai rezultatas buvo toks, kad pirmą, antrą, trečią, ketvirtą ir penktą vietas užėmė Kenijos bėgikai vyrai, o pirmą, antrą ir ketvirtą vietą - Kenijos bėgikės moterys.


Plačiau apie Keniją

Nors Kenija skamba kaip Kinija, tačiau tai tėra nesusipratimas, dar didesnis, negu panašumas tarp Austrijos ir Australijos. Kenijoje negyvena kiniečiai, o gyvena kokie tai negrai.

Puiki turizmo šalis, daug visokių žvėrelių, liūtai, antilopės, krokodilai, begemotai, beždžionės ir žirafos. Kadangi iš turistų Kenija gauna nepaprastai geras pajamas, tai turistais rūpinasi. O kadangi turistai čia važiuoja tik dėl tų žvėrių laukinių, tai rūpinasi ir žvėrimis. Tai reiškia, kad Kenijos armija važinėja su automatais ir jei pamato brakonierius, tai juos šaudo, kad išgelbėtų žvėrelius. Nes jei žvėrelių neliks - tai nebus ir turistų. Aišku, brakonieriai atsišaudo atgal, bet paprastai jei jau susiduria su armija, tai tampa lavonais.

Daugiau - Kenijoje kaip ir nieko gero.

Jei kartais į Keniją nuvyksite, tai turime jums patarimų:

  • Religija - šventas reikalas. Nei negalvokite rodyti kokios nors nepagarbos ar ateizmo, nes gali ir nudobti.
  • Susitaikykite, kad laikrodžiai vietiniams yra visiškai nesuprantami, ryto jie neskiria nuo vakaro, o taip pat ir nežino, kokios trukmės yra savaitė, tad jei susitarsite su kuo nors dėl ryt, gali būti, kad bus užporyt arba dar vėliau.
  • Jokių kalbų ar netgi užuominų apie seksą, jei kalbate mišrioje kompanijoje. Vietiniai to absoliučiai netoleruoja.
  • Nevadinkite nieko vardu, o tiktai pavarde. Vardais vieni kitus gali vadinti tik labai artimi ir gerai vieni kitus pažįstantys žmonės, turintys labai gerus santykius.