Linuksai

Linuksai, o kartais dar sakoma Linux, GNU Linux ar Linuksas - tai gyvas velnias visokių nelegalių OS, platinamas internetuose ir priklausantis Lunix operacinių sistemų rūšiai, kuriamai hakerių ir kitų nelegalių grupuočių.

Šleikštus pingvinas jau viską pasako apie tuos Linux - tai kažkokia vaikų kuriama operacinė sistema, kuri yra tiktai žaislams tinkama ir skirta.

Norim įspėti jus, kad Microsoft duomenimis, Linuksai yra nesaugios, virusais apsikrečiančios, nepatogios vartoti OS, jos nepalaiko aparatinės įrangos, nepritaikytos nepatyrusiems vartotojams, Linuksų naudojimo savikaina yra didesnė, nei bet kurių kitų OS, greitaveika ir našumas - labai prasti, neatlaiko jokios kritikos. Taip pat, yra žinoma, kad Linukso kodas yra vogtas, nes dėl to bylinėjamasi teismuose, nes jis priklauso SCO kompanijai. Tiesa, Microsoft duomenimis viskas ką gamina ne Microsoft yra šūdas, o visi konkurentai - melagiai ir vagys. Tą patį apie Microsoft sako visi kiti.


Linuksai - blogiausias pasirinkimas

Pagrindinė šios srities ekspertė LR šiuo metu yra įmonė, pagal neoficialius gandus matomai - kokia tai Žydrasis lieptelis. Jos pareiškime gaunat išsamų atsakymą į visus iškilusius klausimus dėl Linuksų (ir kitų nelegalių OS) ir kokios blogos bus jums pasekmės:

"tai neišvengiamai įtakos nesuderinamumo ir palaikymo problemų atsiradimą. (...) organizacija turi samdyti specialistus, juos apmokyti ir išlaikyti, o jų kompetencija vis tiek bus ribota (...) Be to, organizacija tampa priklausoma nuo vieno ar keleto darbuotojų"[1]

Tai o tai šiaip gi visi plačiai žino, kad dabarties pagrindinis Linuksų kūrėjas irgi gamintojas - tai ne kas kitas, kaipo keletas milžiniškų kompiuterių industrijos monstrų - ogi Sun, Oracle beigi Novell. Tai čia jau už aukščiau minėtąją citatą Pipedija viešai kaltina Žydrojo lieptelio melagius atviru hiperkompetentiškumu!


Kiti Linux klonai

Taigi dar be šiaip krūvos linuksų yra dar ir krūva klonų, katrie labai panašūs:


Linuksų rūšys

(gal ir dar kokių yra, nežinom, papildykit)


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.