Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pingvinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pingvinas - neskraidantis paukštis, turintis juodai baltą išvaizdą, gyvenantis tolimiausiuose pietuose - tobiš, kur karščiausia, kitaip tariant - Antarktidoje. Pingvinai yra gražūs, juos myli vaikai ir suaugę, nes jie juokingai trepsi ir šokinėja, kaip kokie nerangūs meškučiai.

Pingvinai deda didelius kiaušinius, o taip pat dar yra Linux simbolis, nes kaip ir ta pati sistema - neskraido, kitaip tariant - nepasikelia ir neveikia, o tik plaukioja ir sukas, nelyg šūdas eketėj, taip kad naudos neneša ir niekam neįdomūs.

Tarptautinė Pingvino diena - balandžio 25-oji.

Kaip sako, aną dieną prieš daug metų keli Jūrų muziejuje sargavę chroniai gerai užgėrė ir prisilupę užsimanė ėst, tai nieko geresnio nesugalvojo, kaip tik susitempt kažkokių lentų į pingvinariumą, nudobt kelis pingvinus, katruos pavyko pagauti, o tada išsikept. Tai istorija nutyli, ar skani buvo ta pingvinų mėsa, ale chroniai buvo teisiami, baudžiami, o visa Lietuva labai baisėjosi jų nežmogiškumu ir žiauriu elgesiu. Tuo tarpu patys chroniai teisinosi, kad ko gi čia bijot, nes visvien gi paukščiai, kaip antys ar vištos - valgomi.


Dar žr.

Nepainioti su Edita Krakauskaitė-Pingvinas.