Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Edita Krakauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Jau dabar galų gale Pipedijoje atsiras ir dvasingo, protingo ir gilesnio požiūrio, taip kad nebus tiktai vertelgų inspiruotų nesąmonių, o jau bus grožio ir dvasinės šilumos spindulėlis pagaliau

Edita Krakauskaitė - puiki dainininkė, radijo laidų vedėja, medikė ir Kazio Binkio teatro aktorė, yra žinoma daugeliui, nes talentas negali būti nepastebėtu. 2012 metais Kauno Rampoje Edita Krakauskaitė atliko pagrindinį vaidmenį, už ką gavo padėką iš paties Kauno mero, suteikdama šiam šansą tapti žinomesniu. Dabar gi Edita ir toliau aktyviai užsiima muzikine veikla, tuo pat metu siekdama bakalauro Vytauto Didžiojo universitete. Talentinga mergina dabar priėmė naują iššūkį - sėsti prie Pipedijos vairo.

Edita Krakauskaitė ne šiaip sau imasi sunkios, neeilinės ir daug darbo reikalaujančios pareigos, o tam, kad apvalytų Pipediją nuo visokių nesąmonių ir jas skleidžiančių pusdurnių, kurie kartais ateina kažkokios teisybės ieškot ir paskui, kai būna išmesti, tai gailiai skundžiasi, kad teisibės Lietuvoje nėra, nesuprasdami, kad patys visokią neteisybę ir daugina. Nebus pasigailėjimo jiems, nes dabar viską spręs naujoji vadovė!

Todėl Pipedija džiaugiasi, galėdama pasigirti - Edita Krakauskaitė sutiko stoti už mūsų vairo ir tapti vadove, kuri spręs ir atstovaus! Mergina suvokia, kad sėkmingi ir vietoje nestovintys žmonės susiduria su pavydžiais ir pagiežingais žmonėmis, kurie neturi gyvenime jokių tikslų ar siekių ir nori jiems palinkėti, kad imtų pavyzdį iš jos.


Pipedijos triumvirato permainos

Edita Krakauskaitė - žavingoji naujoji Pipedijos vadovė, žvelgia dabar į jus ir šypsosi, nes ji dabar spręs, ką ir su kuo čia daryti, taip kad visi dabar melskitės

Neabejotinas faktas, kad Pipedijos triumviratas eilinį kartą buvo nuverstas ir perparduotas su visu asmeniniu turtu, todėl ir jo buvusi atsakingoji vadovė Donalda Vasiliauskaitė yra išmesta lauk, kaip neatitinkanti nūdienos poreikių. Dabar gi vietoje anos išsigalvotos personos yra tikras talentingas žmogus - Edita Krakauskaitė, kuri nurodinės ir spręs. Taip kad jos žodis bet kuriuo atveju yra lemiamas ir visi turi jos klausyti.

Edita Krakauskaitė gerai išmano, kaip vadovauti visokioms organizacijoms, nes ir vadyba jai ne svetima, todėl ji organizuos ir valdys viską, ką tik čia galima suvaldyti ir suorganizuoti. Vadovaujančios pareigos, direktoriaus ar prezidento postas - tai ne šiaip titulas, nes po viskuo slepiasi sunkus darbas, kurį dirba vadovai. Dabar jau visi vadovai žinos, kam jie turi paklusti ir kieno įsakymų turi klausyti.

Tegul pagiežingai griežia dantimis ir dejuoja visokie dibilai, kurie kada nors turėjo viltį, kad Pipedija jų pasigailės ir anie galės čionai nesąmones rašinėti. Sunkus banhameris, prisotintas ironiškosios energetikos, duos tiesiai į kaktą kiekvienam nusišnekėtojui! Oficiali politika dabar jau priklauso nuo vieno žmogaus!