Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Black Sabbath

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip atrodė Black Sabbath nariai apie 1970 metus. Visiški hipiai, nes nebuvo dar tais laikais metalistų jokių.

Black Sabbath - tai tokia bene pirma heavy metal grupė, prieš nežinia kiek metų susikūrusi, dar ten pas juos Ozzy yra toksai, kuris balandžiams ir šikšnosparniams per koncertus galvas kandžiodavo. O vienu metu ir anoks Dio buvo. Tai užtat visi juos satanistais vadino ir vadina, o tai ir akivaizdu: akivaizdūs satanistai, o dar ir dainavo vis apie Šėtoną. Tais laikais gi nebuvo dar metalistų, tai šiaip iš išviazdos jie paprasti hiparikai buvo, tik grojo ir dainavo kitaip.

Tai dar buvo tokia istorija, kai Black Sabbath pirmą albumą išleido - klerikalai bažnyčiose paskelbė, kad draudžiama jų muziką klausyt ir į koncertus vaikščiot. Tai aišku, visi ir ėmė klausytis ir į koncertus vaikščiot - taip ir atėjo pasaulinė šlovė. Išties ten dainose buvo daug apie Šėtoną bendrai ir Liuciferį konkrečiai.

Tai paskui Black Sabbath jau atsirado daug kitų metalo grupių visokių - Judas Priest, Iron Maiden bei kitų. Ai, tiesa dar Nazareth buvo, ale šitie dar anksčiau už Black Sabbath atsirado.

O dar dabar jau pagal tai parėjo viena jau nauja visai mėmė, kur vadinas Iron Man, tai jau čia visai ne Black Sabbath groja šiųjų gabalą, bet tai jau kaip vadinasi, nenormalūs visai bepročiai, nes jau taip čia nenormaliai, kad jau visai nenormaliai...


Rock ranka ragai.png
Black Sabbath yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png