Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kovo 31

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Kovo 31" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kovo 31 - tai mėnesio Kovo diena, kuri yra žymima skaičiumi 31. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Kovo 31 diena dažniausiai būna kartą per metus, Kovo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Kovo 30 ir prieš Balandžio 1 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1889 metais buvo atidarytas Eifelio bokštas. To meto Paryžiaus gyventojai baisiai juo piktinosi ir plūdo, sakydami, kad labai negražus ir darko vaizdą, tai valdžia dėl to nutarė tą bokštą nugriauti 1909 metais, kai bokštas turėjo grįžti miesto nuosavybėn. Išliko anas tik dėl to, kad kariuomenei jo labai prireikė kažkokiam radijo ryšiui, o paskui per daugelį metų tas bokštas ir šiaip Paryžiaus simboliu tapo, tai vat ir nenugriovė jo.
  • 1909 metais imtas statyti keleivinis laivas Titanic, kuris turėjo būti greičiausias ir saugiausias keleivinis laivas pasaulyje, dargi toksai, kuris net nepaskandinamas išvis. Nuleistas į vandenį jis buvo 1911 metų gegužės 31, bet lietuvišką Vikipediją rašantys bepročiai ne tik neskiria 1909 metų nuo 1911, ir ne tik neskiria kovo nuo gegužės, bet netgi neskiria Titaniko statybos pradžios nuo jo statybos pabaigos. Netgi Pipedija ir tai patikimesnė už Vikipediją!
  • 1936 metais naciai Miunchene atidarė iš muziejų konfiskuoto degeneratyvinio meno parodą, kurios tikslas buvo parodyti, jog visas šiuolaikinis menas, toks, kaip siurrealizmas, kubizmas, dadaizmas, impresionizmas, futūrizmas ir panašiai, yra degeneracija ir todėl turi būti sunaikintas. Paroda buvo nenormaliai populiari, ją aplankė apie 3 milijonus žmonių, o jos katalogas, kuris turėjo rodyti, kaip blogai yra tasai menas, tapo neįtikėtinai perkamu leidiniu. Paskui naciai susiprato, kad žmonės lankosi toje parodoje, nes nori pasigėrėti, tai daugiau tokių parodų jau neberengė.
  • 1940 metais SSRS buvo sukurta Karelijos-Suomijos SSR, kuri buvo skirta tam, kad prie jos būtų prijungta ir Suomija. Respublikai buvo atiduotos ir okupuotos Suomijos teritorijos. Tačiau Suomijos sovietai taip ir nesugebėjo iki galo okupuoti, tad 1956 metais šitą sovietinę respubliką panaikino.
  • 1954 metais, norėdamas bent kaip nors pavaizduoti geresnį ir parodyti, kad NATO yra blogas, SSRS padaė paraišką stojimui į NATO. Sovietai tuo metu aiškino neaiškius blėnis apie kažkokį kolektyvinį saugumą Europoje, bet išties norėjo į NATO įstoti tam, kad galėtų blokuoti bet kokius NATO veiksmus, nes NATO neteikia paramos savo narėms kare prieš savo nares. Aišku, NATO šalys pasiūlė Sovietų Sąjungai nukeliauti į EN.
  • 1959 metais iš Tibeto į Indiją pabėgo okupacinės Kinijos persekiojamas Dalai Lama. Indija jam suteikė politinį prieglobstį, bet kartu labai smarkiai pasigadino santykius su Kinija. Tai dabartinė Kinija dar aiškina, kad čia ji gali unspręsti ir nuspręs, kas toksai bus kitas Dalai Lama.
  • 1998 metais tokia kompanija Netscape, kurią per brauzerių karus nudaužė Microsoft, nusprendė pasklebti visus Mozilla išeities tekstus. Tai matyt jau buvo per vėlu, o ir pinigų Netscape pagailėjo, tai iš to nesigavo jokios naudos, bet po kokių 5 metų atsirado Firefox, tai jau buvo gal ir visai nieko, bet jei nuo nulio tą Firefoxą kas būtų kūręs, tai būtų sukūręs 5 kartus greičiau.
  • 1999 metais išėjo filmas, kuris pakeitė viską visų kompiuterastų galvose, nes įvardino, kaip čia viska išties yra. Tas filmas vadinosi Matrix, lietuviškai dar vadinamas kaip Matrica. Jūs negalvokite, kad čia šiaip sau kokia nesąmonė, nes jūs gal iš Paralelinės Visatos esate.


Dar apie Kovo 31

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Kovo 31: