Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Firefox

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Atrodo, kad Open Source jau galutinai spardo šikną Vimdozei ir plačiai plinta kaip Browseris, nors kai kas mano, kad didžiuliai pluginai ir kitokie navarotai stabdo ir lėtina naršymą. Firefox neatsiejama nuo japoniškos mitologinės būtybės Godzila - Mozila, tai čia net kalbainiams sunku apibrėžti prasmes ir esmes... Tačiau nuomonės skiriasi. Firefox ėda operatyviąją atmintį RAM taip, kaip lapė tempia vištas naktį iš neuždarytos vištidės. Todėl dauguma mano, kad geriau naudoti Operos ir Baleto teatro sukurtu browzeriu - Opera.

Atsirado tokia Mozilla Firefox naudotojų klasė - Firefox Fanboys. Jie besąlygiškai gina savo naršyklę, kaip turgaus boba savo prarūgusį pieną bando įkišt tūpam pirkėjui kaip šviežią. Atseit, kątik iš karovos papo išbėgusį.

Štai taip Firefoksą įsivaizduoja komunistai
Ugninė lapė kremta Vimdus

Ugninės lapės operacinė sistema

Regis, visos interneto naršyklės nusprendė susikurti savo osus. 2011 metais įsikūrė Chrome OS, kuris yra visiškas šūdas. O po metų įsikūrė ši OS, tiesa, tik Androiduose. Kaip ir Chrome OS, tai yra Linux ir Android mišinys. Tiesą sakant, tai ir yra Androidas, tik į jį įdėta keli procentukai Linuxo, ir gautas osas truputį "nugludintas".

Kitoki Browser'iai:

  • Apie IE čia nė nekalbėsime!
  • Archaiškasisi Netscape bus instaliuotas Valdovų rūmuose, primindamas senovinę praeitį'
  • Opera reinkarnavosi į mobiliakus;
  • Gūglės Chrome atrodo irgi pritaikyta rankiniams laikrodžiams...
  • O fašistiški UNIX adminai tegul ir pošiolei vartoja savo šlykštų Lynx!