Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Filmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Realybė visgi tokia, kad daugelis senų filmų yra tokie geri, kad juos verta pažiūrėti dar kartą.

Filmas - tai toksai kinas, kuris nufilmuojamas, tai paskui būna neretai įdedamas į kokią nors Linkomaniją ar Youtube, kad visi galėtų už dyką pažiūrėti. Filmai būna įvairūs - dokumentiniai, kur atseit teisybė, bet išties propaganda, o taip pat ir meniniai, kur atseit viskas išsigalvota, bet neretai tikra tiesa.

Internetuose neabejotinai populiariausi filmai - tai visokie anime ir manga, nes juos kuria japonai. Taip pat populiarumu pasižymi ir įvairiarūšis pr0n, nes jis leidžia nuotaikingai praleisti laiką.

Anksčiau dar sakydavo, kad būna kino filmai ir televizijos filmai, bet dabar visi žino, kad bet kurį filmą galima pasižiūrėti tiesiog per kompiuterį, taip kad ir skirtumo nėra.

Filmus dažniausiai kuria kokie nors režisieriai, tai paprastai atsispindi turinyje - neretas filmas būna koks nors šizofrenijos prikaišiotas tiek, kad žiūrovui bežiūrint ima važiuoti stogas, tai tada toksai žiūrovas kvaišteli ir paskui ima nusišnekėti visaip, nes smegenys būna paveiktos ir sužalotos. Šitoksai smegenų žalojimas dar būna vadinamas meniniu užmanymu ar dvasingumu, tačiau mes nerekomenduojame.

Kartais kokie nors filmų kūrėjai vis negali filmo užbaigti, tai tada jau atsiranda serialai.


Populiarios filmų rūšys

Čia jums išvardiname populiarias filmų rūšis


Pipedijai žinomi filmai

Pipedija jums rekomenduoja pažiūrėti tokius filmus, kad truputį prasiblaškytumėte, nes nuo kitų galite ir nuliūsti, o čia tai jums bus gal ir neblogai: