Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zeitgeist

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Zeitgeist - filmas, 2007 susuko jį regis vokietukai, skirtas "akis atverti", pelno nesiekia, tad platinamas nemokamai. Aišku mes jums jo nuorodos čia nepateiksim, nes filmas sukelia šalutinius efektus, tokius kaip kliedesiai, bet apie juo plačiau pakalbėsim vėliau.

Turim čia išsyk pasakyti, kad Pipedija vienareikšmiai palaiko Zeitgeist judėjimą, kaip esminį kovos prieš ropliažmogius ir žydomasonų sąmokslą.

Zeitgeist esmė

Aišku, kad 9/11 mums aiškiai rodo, kad vieninteliai tie žmogai, kuriem visai nereikėjo to terorizmo - tai islamistai, nes jie gi taip sukėlė karą prieš save. O užtat labiausiai to reikėjo JAV valdžiai, nes taip ji galėjo sukelti karą su terorizmu ir šitaip išplauti krūvas pinigų. Taip kad čia matome aiškų scenarijų, pagal kurį viskas buvo padaryta:

 • Užgrobtas ir okupuotas Afganistanas
 • Užgrobtas ir taip pat okupuotas Irakas
 • Kažkaip ten padaryta, kad negaliotų JAV konstitucija
 • CŽV išsiaiškino visokius nelojalius asmenis ir prikūrė CŽV kalėjimų
 • Užtat visi kas buvo lojalūs dabar yra apgauti
 • Amerikos ekonomika buvo sužlugdyta ir pervesta į kažkokią monopoliją
 • Amerikonai tapo baisiai patriotais ir pasiruošę kovot prieš visą pasaulį
 • Visas Pasaulis dabar nekenčia arabų ir nori juo sunaikinti
 • Afganistane visoks opijus auginamas tokiais kiekiais, kad viršytų pasaulinius poreikius
 • ????
 • PROFIT

Akivaizdu, kad nieko amerikonų valdžia tenai nedarė, kad sustabdytų tų dangoraižių susprogdinimą, o išties pati pasamdė tuos teroristus, nes taip jiems nurodė Pasaulinė Žydomasonų Valdžia.


Apie Zeitgeist filmą

Labai garsus filmukas, ypač popoliarus tarp rusofilų, penktosios kolonos atstovų, dibilų ir šiaip visokių žmonių, kurie mėgsta abejoti tuo ką mato. Nerekomenduojame šio filmo žiūrėti minėtoms grupėms bei, priedo, tolerastams, nes gali pasireikšti šalutinis poveikis - sąmokslų įžvelgimas visur: danguje, žemėje, po žeme, vandeny, sunkesnės ligos formos pasireiškia tuo, jog pradedami ginti ir dievinti babajai, neigiama terorizmo grėmė (Pakol neišgirsiu ALACH AKBAR tol nepatikėsiu!!!!).

Viena iš filmuko idėjų, kad dauguma žmonių yra kvaili ir buki ir pasiduoda manipuliacijoms. Spręndžiant iš šito filmuko populiarumo, deja, tenka pripažinti, ši mintis ko gero ekvivalenti tiesai.

Pasiūlymai III Zeitgeist filmo daliai

Štai čia mūsų vienas skaitytojas siūlo Zeitgeist autoriams III-oje dalyje nagrinėti štai tokį baisų sąmokslą, kurį sukelė jankiai bei tata Lanzbergis:

Jeigu pažiūrėtum Mikės Pukuotuko nuotykius, tai sužinotum, kad paršiukai šnekėti moka, tačiau prakeikti jankiai tą slepia ir priverčia visus paršus tylėti. Baisus pasaulinis sąmokslas!!! O viską valdo žydai, kurie reguliuoja, kad JAV reguliuotų paršus ir anie nešnekėtų. Tai dabar paršai nebešneka, nes bijo jankių, o niekšai jankiai tuo naudojasi ir vagia naftą, nes paršai juk geriausiai žino, kur naftos yra, nes jie nuolat žemę knisa. Tai va, jeigu mes prakalbintume paršus, tai jie mums pasakytų, kur naftos yra, bet prakeikti jankiai laiko juos užčiaupę... Pasaulinis sąmokslas, nei Zeitgeist dar neatskleidė tokio, bet gal III dalį atskleis???