Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Skinai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Skinas)
Jump to navigation Jump to search
Štai toksai dvasingas piešinys, kuriame jaunimas pavaizduotas nors ir perdėtai emocingai, bet ir tiesiai bei neutraliai, be jokių tenais konotacijų ar kokių kitų dviprasmybių ir užuominų, todėl mes čia jį ir įdedame

Skinai arba skinhedai, dar kartais vadinami plikiai (nuo angl. skinhead) - anokie skustagalviai, kuo užsiima - nelabai ir gilinamės. Judėjimas susikūrė kažkur Britanijoje prieš kelias dešimtis metų, kai vietinis darbininkiškas jaunimėlis ėmė protestuoti prieš Jamaikos imigrantus, kurie dirbo visus prasčiausius darbus. Tai daugelis sako, kad skinai tėra paprasti fašistai ir painioja juos su murzininkais. O kiti gal ir pusiau pagrįstai painioja skinus su ultromis.

Tai dabar ir Lietuvoje yra nemažai skinų, šieji daugiausiai paplitę Vilniuje ir Klaipėdoje - pastaroji dar prieš kelioliką metų pagarsėjo, kai kažkuris skinas pistoletu šaudė griuvėsiuose kažkokiuose į taikinį, o ten jį policija pričiupo ir nutempė į mentūrą, kur po pusvalandžio atvažiavo pora sunkvežimių skinų, primušė visus ir išlaisvino savo bendrą. Tai kai šitą istoriją išgirdom, tai ir dabar nežinom, ar tikėt. O betgi Death Brigade - tai irgi sklinda kalbos, kad besantys skinai tiesiog.

O dar skinai baisiai nekenčia negrų, žydų, komunistų, anarchistų, pederastų, musulmonų, antifa ir kitokių grupuočių. O bet kiti sako, kad visokių ten skinų būna, ir antifa, ir homo, ir juodaodžių, ir dar visokių, tai čia mes jau ir gilintis negalim, nes neišmanom šitos propagandos, pataisykit kas nors, kas geriau žinot.

Dar būna, kai kiti iš šalies paaiškina: vieni yra rudieji, nes su kokiais tai rudmarškiniais istoriškai asocijuojasi, o kiti - raudonieji, nes su visokiais komunizmais, bet čia jau yra gal ir nelabai tiesa, nes į ruduosius bei raudonuosius ir ne skinai skirstosi, o ir visai kažkokios nesusijusios grupuotės.

O dar skinai mėgsta tokią specifinę muziką, kuri Oi! vadinasi, tai dar ir Lietuvoj yra tokia smagi grupė Toro Bravo, kurią labai rekomenduojam, nes labai smagi, o politikos čia jokios nereikia kišti.


Tadas Kavolis ir skinai

Taigi buvo tokia istorija, kai pagarsėjęs mokslininkas-antropologas Tadas Kavolis tyrinėjo skinus. Tyrinėjo, tyrinėjo, kol dasityrinėjo, nes kol jis tyrinėjo kažkokius šiaip paprastus skinus, atlėkė kažkokie antifa ir uždaužė jį geležiniais strypais negyvai.

Paskui, tiesa, paaiškėjo, kad ne visai negyvai uždaužė - jie gal taip tik tikėjosi, kad negyvai. Bet kai atvažiavo reanimacija, tai paaiškėjo, kad Tadas Kavolis buvo dar truputį gyvas vos vos. Tai paskui jį ilgai gaivino, pajungtą prie šlangelių visokių ir siuvo visaip, kol paskui galų gale anas atsigavo. Tai gal dabar ir toliau skinus tyrinėja.

Tai paskui skinai labai pasipiktino, kad juos tyrinėjusį mokslininką kažkokie antifa bandė nužudyti, o patys antifa tada labai smarkiai neigė, kad čia jie bandė nužudyti ir kad išvis tas Tadas Kavolis pats kaltas, o ir išvis ten jokių antifa nebuvo, o viskas yra melas ir netiesa, o tiktai fašistų siautėjimas.


Simbolika visokia

Tai dar skinai garsėja visokiais simboliniais užrašymais, kuriais nuslepia, kad yra Hitlerio gerbėjai, šitaip susikurdami ištisą kodą iš visokių skaičių su visokiomis prasmėmis. Kaip vat tokių pavyzdžiui:

 • 88 - Heil Hitler (H yra aštunta anglų abėcėlės raidė, tad HH trumpinamas, kaip 88)
 • 18 - Adolph Hitler (A - pirma ir H - aštunta anglų abėcėlės raidės, žyminčios inicialus AH)
 • 14 - Čia aišku ne mums gal svarbus ženklas, o amerikonams, nes amerikonišką prasmę turi, kaip 14 žodžių užrašytą - "We must secure the existence of our people and a future for white children"
 • 5 - O čia ir vėl aišku gal ne mums, o ir vėl amerikonams, nes nors ir apie visą etiką, bet užtatai visvien amerikoniški 5 žodžiai, kurie nusako viską, kaip elgiasi skinas, jei jį pagauna - "I have nothing to say"
 • 33 - taigi tris kartus po 11, o vienuolikta anglų abėcėlės raidė yra K, taip kad gaunasi KKK, bet tai ir vėl aktualu gal tik amerikonams
 • 311 - o tai ir vėl užuomina, kad 3 kartus po 11, o ką tai reiškia, tai jau žinom
 • 23 - o jau čia ir vėl nelietuviška raidė W, kuri yra nelietuviškoje abėcėlėje 23, o reiškia ji, kad White, taip kad balta spalva, bet šitą galite ir pas anglus pamatyt, taip kad jau čia ne tik amerikonams svarbu
 • 28 - tai yra raidės, žinoma, nes 28 yra 2 ir 8, taip kad raidės - tai B ir H, kitaip tariant - Blood and Honour
 • 83 - o čia ir vėl taip pat raidės, kas reiškia 8 ir 3 raidę, o tas reiškia H ir C, kas yra nuo "Heil Christ", o tai jau reiškia, kad čia yra nacis, kuris yra krikščionis, taip kad nesutinkantis su pagonybe
 • 420, o taipgi dar ir šiaip visokie 4 ir 20, atskirti kokiu nors ženklu, pvz., kreiviu, kas išties reiškia Adolfo Hitlerio gimtadienį, užrašytą, kaip data
 • 666 - Čia tai aišku, ne jokie ne skinai išties, o satanistai, bet kartais visokie pridūrkavoti tolerantai jau kai prisigalvoja, tai jiems viskas į vieną vietą susiplaka
 • 96 - Tai čia ir toliau jau skaičiai kaip tais tęsiasi nei į tvorą, nei į mietą

Dar žr.