Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


420

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia kažkokių nupušusių narkomanų kūryba apie skaičių 420

420 - tai toksai kodas, reiškiantis visokias kanapes, žolę, hašišą ir susijusius dalykus. Specialiai sugalvotas tam, kad niekas neįtartų, nes nu kam gi įdomu bus kažkokia matematika.

Skaičius kilęs iš JAV, kur kažkokioje mokykloje visokie narkomanai taip kodu sugalvojo vadinti žolės rūkymą, kad visokie kiti nesuprastų. Bet ilgainiui skaičius išplito ir visi jau ėmė suprasti, ką anas reiškia. Taip kad pradžioje visa Amerika išsiaiškino ir ėmė tą skaičių vartot, o paskui jau ir visi kiti irgi, taip kad dabar jau ir visas pasaulis jį žino.

O dar paskui, atsirado visokių ten užuominų kitokių, kaip kad kalbos, kad 4 valandos ir 20 minučių turėtų būti kažkoks žolės rūkymo laikas arba kad Balandžio 20 (užrašoma kaip 4-20 ar 4/20) esanti žolės rūkymo diena.

Tai čia Pipedija jus visus įspėja, kad Lietuvių kultūroje yra teisiškai reglamentuota, kad žolės šventė yra ne jokia ne 420, o per Žolines, kurios būna Rugpjūčio 15, todėl turėkite tai omeny, nes valstybinių švenčių šventimas ne tų švenčių dienomis yra neteisėtas kažkoks.