Viktoras Uspaskichas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Viktoras Uspaskis arba Viktoras Uspaskichas (taisyklingai būtų Viktor Uspaskich arba Виктор Успаских) - Seimo narys, rusas, dar žinomas pravardėmis Suvirintojas, Kėdainių kniazius, taip pat yra ir bėglys, nes buvo pabėgęs į Maskvą ir apskritai kai kurie pasakoja, kad jis yra koksai tai penktosios kolonos šulas beigi KGB agentas, nes niekas, išskyrus mane, netiki, kad Uspaskich nori gero Lietuvai.

Čia ne jaunas Viktor Uspaskich, o Sirijos prezidentas Bašaras al Asadas, katro fotkė čia visai ne į temą, bet šiaip iš veido panašus pasirodė, o ir šiaip kokios tai asociacijos teigiamos.

Pagarsėjo kartą Viktor Uspaskich tuo, kad atėmė savo reikmėms santrumpą VU, nes iki šiol tą naudojo tik kažkokia mokykla, o dabar - patsai garsusis politikas.

Viktor Uspaskich įsivėlęs buvo į įvairius teismus, Darbo partijos vadovas, lyderis ir veidas, matyt negeranoriams nepatinka. O dar kiti sako, kad čia ne šiaip sau, nes esąs ir koksai tai Alstom sąrašas, kuriame šis figūruoja.

Kaip rašyti taisyklingai Viktoras Uspaskichas

Viktoras Uspaskichas kenčia dėl savo rusiškos pavardės, kurios Lietuvoje nelabai kas moka ištarti anei užrašyti, tai ir atsiranda paskui visokie "Uspaskis", "Uspaspich", "Uspaspiskis", "Uspaspis", "Uspaspiskych", "Uspispiskych", "Uspispaskich", "Uspaskych", "Užpaskych", "Ušpaspysk", "Užsipisk", "Uspispaskikych" ir t.t. - čia mes dar ne viską surankiojom, o tik šiaip, kiek internetuose pasitaikė.

Viena iš Uspaskicho pravardžių - UspasCHiKas. Čia gal ir tariasi taip - Uspasčikas. Vienok ir mes negalim pakomentuot, kad tai tiesa arba neteisybė, nes irgi nežinome. Todėl geriausiai patariame įvesti papildomų raidžių į lietuvišką abėcėlę ir viską rašyti rusiškai - kvadratinėmis raidėmis, nes tada jau galima bus išsiginti, kad klaidingai parašei, nes juk negali žmonės tų raidžių mokėt.


Įvairios istorijos ir gandai apie Viktor Uspaskich

Kaip jau kažkur minėta, Viktoro Uspaskicho didžiausias "gėrio siekimo Lietuvai" įrodymas buvo išmovimas į Maskvą, kai surinkęs savą chebrą ten padarė preskonferencą. Tokiai iš akiračio dabar pradingusiai Onai Juknevičienei ilgai dar teko laižytis kol išaiškino, kad ta irgi gero Lietuvai nori.

Apskritai šnekant, visa Uspaskio draugija yra labai geranoriški Lietuvos atžvilgiu. Būtent dėl to, kai pasidaro riesta mauna į Rusiją slėptis. Mat kgb-istų šventraščiuose pasakyta: "Motina Rusija jūsų neužmirš" (Dzeržinskio evangelija 15 - 32)

Turi neblogą muzikinį skonį, moka gaminti ir mėgsta išgerti. Pire jo išgėrusio kabinasi visokios senmergės, konkrečiau Edita Krakauskaitė-Pingvinas, ir padaro jam gėdą. Vadovauja tokiam uabui Vikonda ir kai kurie teigia, kad girtas važinėja po Kėdainius ir jaunimui pardavinjėja narkotikus (nors manome, kad tai tik piktavališki gandai).

Kažkada seniai, vos pirmą kartą tapęs Seimo nariu, važiavo savo Mercedes 600 į Vilnių, tai nulėkė į griovį, o paskui pasakojo, esą ne jis vairavo, o dar ir neigė buvęs girtu, tai iki šiol faktai apie tą įvykį daugeliui neaiškūs.

Dargi paaiškėjus, kad matyt ponui Viktorui teks pailsėti kur nors Pravieniškėse ėmė jisai neadekvačiai kažkaip elgtis, vat kad ir žurnaliūgas anas tiesiai šūdais išvadino[1]. Taigi, o tūlasis Rimvydas Valatka kaip tais ėmė ir pasidalino įtarimais, kad anasai yra narkomanas ir vartoja kokainą[2]

Ledų šventė

 
Viktoras Uspaskich - foto pavogta iš Darbo Partijos tinklapio
  • Nacionalinis Uspaskio išradimas, skirtas rinkėjams papirkti. Dažniausiai siejama su Viktoro Uspaskicho gimtadieniu
  • Dar per paskutinę Ledų šventę 2012 Viktoras Uspaskichas iškilmingai dainavo - "naš adres ne dom i ne ulica, naš adres sovietskij sojuz"[3]...

Draugai ir priešai

Didžiausi Uspaskich priešai yra Landsbergis, visi konservai bei pareigūnai, katrieji pagavo ir nori nuteisti jįjį tradiciškai - už gerus darbus bei politiškai susidoroto. O draugų jisaigi vistik turi - vienas jųjų gi jojo užtarėjas ant visos Evropos Voldemaras Tomaševskis[4]

Viktor Uspaskich - nuteistasis ir bėglys

Po ilgo ilgo Darbo partijos juodosios buhalterijos bylos tąsymo Viktor Uspaskich galų gale kartu su savo pakalikais Vitalija Vonžutaite, Marina Liutkevičiene ir Vytautu Gapšiu buvo nuteistas ir gavo 4 metus. Tos pačios dienos vakarą jisai susikrovė lagaminą ir išvyko į Rusiją (sakosi - neilgam), prieš tai apdergliojęs kažkokius protestuojančius tauteniekus. Tiesa, dar prieš tai iš savo įmonių susigrąžino visokių senų skolų... Pipedija su nekantrumu lauks sugrįžtant...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.