Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ona Juknevičienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Ona Juknevičienė

Sako, kad ji - ne Rasos Juknevičienės giminė, sakoma, kad josios net gi spjaudosi viena kitos pusėn. Dar gi sakoma, kad pastaroji irgi spjaudėsi Briuselyje su Dalia Grybauskaite ir Margarita Starkevičiūte, nes visos jos kažkokios kietos ekonomistės, pasirodo...

Ona Juknevičienė į Europos Parliamentą EP pateko per Darbo partijos (DP) sąrašą, o vėliau nuo Viktoro "atskilo", nes neva pamatė, kad ne pakeliui. Dar gi Ona Juknevičienė garsėja suprantama ir argumentuota, įtikinama retorika bei giriasi puikiai suprantanti Briuselio veikimo schemą. Prašos būti vėl išrenkama į EP, nes sakosi nespėjusi ten visko sutvarkyti per vieną kadenciją...