Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 29

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 29" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 29 - nelaimingas daugelio gimtadienis, nes būna ne kartą metuose, o net keturis kartus rečiau, kadangi tik vieną sykį per 4 metus tebūna toksai Vasaris, kuriame 29 dienos. Čia gi reikia pagalvot, kad natūraliai kalendoriuje kažkodėl susidarė perteklinis dienų skaičius, kuris netgi nenumatytas kažkaip, o mokesčius tai irgi reikia mokėt. Už tai galit padėkoti dabar Kubiliui ir jo naktinei mokesčių reformai.

Taip kad čia jau netgi kalendoriumi pasitikėti negalima, nes nors mokslininkai teigia, kad visi mėnesiai turi vienodai dienų, tai čia gaunasi, kad ne tik nevienodai, bet kartais ir neturi tos dienos, kurią turi!

Vienok negana to, kad Vasario 29 yra tokia prasta diena, tai net ir jinai iš Vasario mėnesio atimta ir astronomai ją kažkaip pavertę yra, kad tai dabar Kovo 0 diena. Tai štai jums ir prašom. Vienok visgi aišku kiekvienam skaičiuoti mokančiam durniui, kad prieš Vasario 29 visada būna Vasario 28, o jau po Vasario 29 visada ateina Vasario 30.


O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1504 metais, į Jamaiką nuplaukęs Kristupas Kolumbas vietiniams indėnams pripasakojo, kad įvyks mėnulio užtemimas. Kai išties mėnulio užtemimas ir įvyko, vietiniai indėnai taip peršiko, kad už dyką prinešė Kolumbui tiek maisto, kiek tik jis norėjo, kad tik jis greičiau išplauktų ir dar ko nors jiems nepriburtų.
  • 1712 metais jau ir taip nelabai normalų, visai nuosavai švedišką kalendorių turinti Švedija susigalvojo, kad po Vasario 29 bus Vasario 30 diena, nes taip jie galės pereiti prie kad ir nenormalaus, bet truputį normalesnio Julijaus kalendoriaus.
  • 1936 metais šią dieną toksai danų mokslininkas Niels Henrik David Bohr paskelbė sudėtinio atomo branduolio teoriją, pagal kurią atomas sudarytas iš dalelių - protonų ir neutronų, kurie taip vat į krūvą susimeta ir gali kartu sudaryti kažkokį tai branduolį, kuris gali visaip skilti, sudarydamas kitus branduolius. Taip ir atsirado branduolinė fizika. Tai šita teorija išsprendė tiek visokių fizikos klausimų, kad jau po kelerių metų kelios pasaulio šalys pradėjo kaupti uraną ir kurtis branduolinį ginklą.
  • 1960 metais šią dieną Maroke įvyko vienas iš staigiausių pagal žūčių kiekį žemės drebėjimų - maždaug 15 sekundžių trukęs žemės drebėjimas Agadiro mieste pražudė apie 15 tūkstančių žmonių. Agadiras tuo metu turėjo išvis vos apie 45 tūkstančius gyventojų, taigi, žuvo maždaug trečdalis. Maždaug 5,7 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas prasidėjo taip staigiai ir smarkiai, kad žmonės tiesiog net nespėjo išbėgti iš namų.
  • 1964 metais JAV prezidentas Lyndon B. Johnson pasauliui pristatė naują bandomąjį naikintuvą YF-12A, kuris tapo pačiu aukščiausiai skraidžiusiu greičiausiu kada nors egzistavusiu naikintuvu visoje Žemės planetoje ever. Deja, naikintuvų buvo pagaminta vos keletas, nors suplanuota buvo visas 100.
  • Išties toksai jums ir įvykis šiandien, 2012 metais: Vasario 29 netikėtai atėjo pertekliniu dienų skaičiumi, nuo ko staiga sustreikavo visi bankomatai, o žmones degalinėse ištiko isterikos, mat paaiškėjo, kad benzino prisipylė, o apmokėt nesigauna! Degalines ir jų darbuotojus irgi ištiko isterikos, nes paaiškėjo, kad žmonės benzino prisipila, o neapmoka! Taigi aišku, kad dėl šitokių datų yra kalti bankai su savo visokiom kortelėm ir ribojamais grynaisiais pinigais.
  • 2000 metais JAV Buelio pradinėje mokykloje (Buell Elementary School) Flinto mieste, Mičigano valstijoje, šešerių metų amžiaus Dedrick Owens atsinešė į mokyklą pistoletą, kurį pavogė iš savo dėdės, kuris, savo ruožtu, prekiavo kreku ir laikė pistoletą batų dėžėje. Kai klasė lipo laiptais į kažkurį kabinetą, berniukas pasakė savo klasiokei Kayla Rolland, kad ji jam nepatinka ir iššovė į ją. Mergaitė žuvo nuo širdies arterijos pažeidimo. Kayla Rolland tapo jauniausiu kada nors mokykloje nušautu vaiku, o ją nušovęs berniukas - jauniausiu mokykliniu šaudytoju. Mokykla po šio šaudymo prarado mokinius, greitai subankrutavo, o po kelerių metų buvo išvis nugriauta. Šaudęs vaikas nebuvo teisiamas dėl mažo amžiaus, tačiau po 12 metų, sulaukęs 18 metų amžiaus, gyvendamas kitame mieste, buvo suimtas už įsilaužimą ir vagystę iš buto - taip 2012 ir atsisėdo į kalėjimą, kad ir už kitą nusikaltimą.

Yra apie Vasario 29 dieną ir kitų visokių keistenybių:

  • Negana to, kad ir taip Vasario 29 yra reta diena, tai ir ją kažkokie astronomai pavertė į Kovo 0 dieną, kad išvis jos nebūtų. Čia rimtas dalykas, žinokit.
  • Negana to, su 3/4 tikimybe jūs šios dienos netgi ir nematysite, nes jos nebus ir viskas. Čia jau tikimybių teorija tokia ir statistika.


Dar apie Vasario 29

Šią dieną yra skaičiai 2 ir 9, kuriuos sudėjus, gaunasi 11.

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 29: