Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sausio 29

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Sausio 29" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Sausio 29 - tai mėnesio Sausio diena, kuri yra žymima skaičiumi 29. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Sausio 29 diena dažniausiai būna kartą per metus, Sausio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Sausio 28 ir prieš Sausio 30 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1916 metais Vokietija panaudojo dirižablius bombardavimui - Paryžius buvo apmėtytas bombomis.
  • 1980 metais pasauliui buvo pademonstruotas Rubiko kubas, nuo kurio paskui kelis metus žmonės kraustėsi iš proto visame pasaulyje
  • 1992 metais kilo bene didžiausias, garsiausias ir labiausiai visus paveikęs UNIX sistemų fleimas: toksai Andrew Tanenbaum, kuris sukūrė Minix, susiriejo su tokiu Linus Torvalds, kuris, pamėgdžiodamas tą Minix, sukūrė Linux. Tai vat tasai Tanenbaumas aiškino, kad visas tas Linux paseno anksčiau, nei buvo pradėtas kurti, nes ateitis priklauso sistemoms su mikrobranduoliu, o Linux yra monolitinis branduolys, todėl neturi jokios ateities. Galų gale viskas baigėsi tuo, kad gerų sistemų su mikrobranduoliais niekas taip ir nesukūrė, o kita vertus, tas pats Linux, pirma buvęs sistema su monolitiniu branduoliu, pasikeitė į tokį, kur yra generuojamas branduolys, o paskui - įgijo nors ir ribotus (kernelio threadai ir pan.), bet visgi visai aiškius mikrobranduolio bruožus. Taip kad fleimas buvo beprasmis, be teisiųjų, bet visvien nepaprastai produktyvus.
  • 2002 metais JAV prezidentas Bušas paskelbė, kad yra nauja blogio ašis, kurios esminės šalys - tai Irakas, Iranas ir Šiaurės Korėja


Dar apie Sausio 29

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Sausio 29: