Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mokslininkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Mokslininkas)
Jump to navigation Jump to search

Mokslininkai - tai kaip tik priešingai, nei pusmoksliai ir panašūs, nes moka padaryt gerus dalykus, kurių kiti nesupranta. Štai kadaise mokslininkai sukūrė atominę bombą, tai užtat juos iki šiolei visi gerbia. Nes visi dabar žino, kad jei kas ir sunaikins kada nors Pasaulį, tai bus koks nors mokslo išradimas.

Kartais dar kiti mokslininkai daro bandymus visokius, pavyzdžiui, kokį nors Mentos supila į Coca Cola butelį ir taip parodo, kad gali sproginėt ir šaudyt netgi tie dalykai, kurie negalėtų.


Mokslininkų rūšys

Mokslininkai yra skirstomi į dvi rūšis: viena yra humanitarai, kurie aiškinasi, kaip žmonėms krušti protą, o kita yra visokie tiksliukai, kurie aiškinasi, kaip žmoniją sunaikinti, prisidengiant visokiais gydymais, išradimais ar dar ten kažkuo. Tiksliukai visokie laiko humanitarus ne mokslininkais, o tiesiog dibilais, nes tie nemoka netgi daugybos lentelės. O humanitarai dibilais laiko tiksliukus, nes šiems labai trūksta dvasingumo.

Taip kad čia nesigilint galima, o išvardinti tuos mokslus, kuriuos mokslininkai mokosi ir naudoja.


Humanitariniai mokslininkai

Čia svarbiausios humanitarinių mokslų rūšys, tai kiekviena savus mokslininkus turi:


Gamtos ir tikslieji mokslininkai

Čia bent jau galima pasakyti tiksliai, kas ten per mokslai ir kuo užsiima, bet irgi nelabai čia aišku, nes jie gal ir dar labiau nenormalūs:


Kitos mokslininkų rūšys

Yra dar viena kita mokslininkų rūšis, kurių kratosi ir tiksliukai, ir humanitarai, nes bijo susiteršt ir susikompromituot. Be abejonės, tai yra visokie medikai ir kiti gydytojai bei daktarai. Tiksliukai šiuos vienareikšmiškai skiria prie humanitarų, nes jokios logikos pas daktarus nėra, o vien tiktai kažkokios šlykštynės. O humanitarai irgi kratosi, nes sako, jog medicina nedvasinga ir nieko bendro su protu neturi.

Dar yra kompiuterastai, kuriuos išvis visi išbraukė iš mokslo. Kadaise kompiuterastai atsirado, kaip kraštutinė tiksliukų rūšis, matematikos atšaka kažkokia, bet paskui buvo nurašyti, nes nuėjo į dvasingumus ir bet kokį sveiką protą prarado. Gėda čia net rašyti, kad kokia nors informatika ar kibernetika yra mokslas, todėl taip ir nerašysime.