Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daugybos lentelė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png  Šitas straipsnis - aiški grafomanija, tad visa alternatyvią realybę jame praskiesta šimtaguba žodine tryda, tad jei kas pusę teksto ištrins atsitiktiniu būdu, tai niekas nesupyks, nes straipsnis pasidarys įdomesnis!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir neužmirškit!
Pamiršk daugybos lentelę kartu su Pipedija!

Daugybos lentelė - tai toks kaip ir senobinis matematiko įnagis, lentelė, kur išdėstytos nedidelių skaičių sandaugos. Lietuvos mokyklose kalama į galvas lentelė leidžia dauginti skaičius nuo 1 iki 10. Tokią mokant, galima pasinaudoti specialiais algoritmais, dar vadinamais daugyba stulpeliu beigi dauginti bet kokio didumo skaičius. Kadangi šiais šviesiais internetų laikais aritmetiniai veiksmai atliekami elektronine skaičiavimo mašina (ESM), tų būdų čia neaprašinėsime, nesgi tą informaciją galite rasti artimiausiame muziejuje arba sugūglinti kokiam tinklapy.


Alternatyvios taikymo sritys

Alternatyvi daugybos lentelė leidžia be vargo manipuliuoti populiariais alternatyvios realybės personažais

Dauginti ir visaip kitaip sukergti galima ne tik skaičius, bet ir piliečius, sąvokas, gyvūnus, idėjas ir praktiškai viską, ką širdis geidžia.

O tai galima aprašyti tokioje kaipo daugybos lentelėje.

Lygiai kaip daugybos lentelė leidžia pažinti aritmetikos subtilybes, tokios lentelės gali atverti Jums kelią į alternatyviosios realybės pasaulį!

Įdomūs faktai

Įdomu, jog lietuviškoje Pedivikijoje straipsnis apie daugybos lentelę užrakintas dėl savo svarbos[1]. Jei jau ji vikipedams tokia svarbi, kas galėtų paneigti, jog Pedivikijos straipsnių kiekis ir kita svarbi informacija taip pat neskaičiuojama dauginant stulpeliu remiantis daugybos lentele? Akylas skaitytojas čia drąsiai gali suabejoti tokios enciklopedijos patikimumu apskritai...


Rimtoji nuomonė apie dauginimosi lentelę

O jeigu rimtai, tai ta daugybos lentelė yra kadaise ant kožno plono sąsiuvinio langeliais nugarikės talpinta špargalka, katroje kvailesni mokinukai tamstos mokytojos užklausti galėdavo staigiai pasižiūrėti, kiek bus dukartduketuri.

O gudresni net suspėdavo pasižiūrėti, kiek bus ir septynis arba devynis kart aštuoni.

Gi visiškiems mažamečiams glušams tai ir ta lentelė nepadėdavo – tai anie tamstos mokytojos paklausti apie dukartduketuri taip likdavo tylėdami spoksoti į tą velnio sugalvotą lentelę, nežinodami, kaip tas paslaptingas daiktas galėtu aniems pamačyti.

Iš pastarųjų dabar daugelis išrinkti Seiman, įstatymus mums rašo ir per televizoriu mumi moko, jei nebūna kur į egzotiškus kraštus palėkę.

Ale bet šitoj vietoj susimąstykim – tai kokiu glušu reik būt, kad Pipedijoj, taip, taip – PIPEDIJOJ, internetų šiknaskylėj, jieškot žinių apie daugybos lentelę?

Čia matote senobės ūkinykų buities rakandą, katrą buvo galima atrasti bile katroje turtingesnėje trioboje - pjaustymo lentą rūkytoms dešroms ir lašiniams češkavoti. Anoje šio rakando pusėje kryželiu išsiuvinėta nuostabi daugybos lentelė, kad ūkinikė galėtu pasiskaitliuoti, kiek gi atpjauti tų skilandžio riekelių ir lašinių bryzelių, kad kožnam šeimyniškiui tektu pagal rangą. O šniūrelis tam, kad būtų galima tą rakandą ant sienos pakabyti, kad kožnas užėjes žinotu - kokie protingi bei išsilavinę žmogai čionai gyvena ir kad anų ant babkių skaičiavimo neapi..gausi, bo lentelę anie žino! Tie ūkinykai tokie ūkiški.

Žmogau tu mielas, taigi kad čia pasižiūrėt, reik kontuperį turėt. O tam kontupery taigis eksielis yr, katras pats ir skaičiuoja ir daugija ir dalija ir atima bei prideda, tik suprogramuot mokėk tas funkcijas. Tik kavos neverda, žaltys. Tai kokio, atsiprašant, b....?

Nu gerai, daleiskim, kad esi visai doras pilietis ir naudotis piratiniu eksielium tau religinis tikėjimas neleidžia. Bet tai wimdozę arba linuksą bent turi? Taigi anuose visiškai nemokamas kalkuliatorius yr, tik reik mokėt atrast! Ir daugykis sau į sveikatą.

Bet, ne, tau, asilui, duok daugybos lentelę!

Ir to tu atsibraklinai iki Pipedijos ir griebi mumi, taikius pipedusgerklų – kur, bliat, daugybos lentelė – DAUGINTIS NORIU! Lentelės reik, bo nebegaliu kentėt!

Gerai jau, gerai – tik atsipi…kabink, bus tau daugybos lentelė, kad jau taip prispyrė.

Še, varyk šalia kelnių (žr.kairiau) Nu, ar palengvėjo?

Tai štai jums ir prašom!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.