Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hipnozė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Hipnozė - taigi toks tarptautinis kalbainių mėgstamas terminas, skirtas pakeisti labiau įprastą pasakymą "smegenų p**imas". Veikia panašiai kaip hipnotinės bangos ir padaro beveik tokį patį, tik dar stipresnį poveikį. Naudojantis hipnoze galima valdyti kokią nors minią durnių ar netgi nusikabinti daugybę mergų. Bet gi hipnozė - kartu ir labai pavojingas dalykas, kuriuo neatsargiai ar netinkamai naudojantis galima kam nors sukelti psichozę ar net išsprogdinti smegenis. Dabar dažniausiai naudojama visokiose reklamose ir šiaip norint apdurnint žmones. Hipnoze taip pat užsiiminėja tokie veikėjai kaip hipnorupūžė, hipnokatinas ir gal dar garsioji hipnobeždžionė.

Apsaugos priemonės

Išvengti hipnozės - labai sudėtinga. Betgi yra vienas patikimas būdas: kuo greičiau išmesti TV ir visus elektroninius prietaisus, palikti namus ir apsigyventi miške, kur nėra psichotronų. Štai tu ir visiškai saugus!