Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dabartizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Dabartizmas, iš tiesų esantis ne kas kita, kaip Dibilizmas — dar viena nesąmonė televizijoje ir šiaip visuose internetuose, tiesiog idiotiška reklama su keista beždžione. Įvariuose televizijos kanaluose ir internetų šūdtinklapiuose nuolat pasirodo durna žaislinė beždžionė su savo suknistu dabartizmu (nuolat kartoja žodžius: „DABAR, DABAR, DABAR, DABAR...“), vėliau išverčia akis, kaip tas nigeris „Ripley's Believe It Or Not“ laidoje.

Gamintojas

Patį dabartizmą paleido kažkokia UAB „Milk Agency“ [1], dažnai reklamavusi tą patį Ežį. Ir taip jau spėjusi padorius žmones užknisti reklamos kompanija išpilto per Assbook'ą.

Prevencija

Pati šitos dibiliškos reklamos esmė — iš pradžių sudominti kuo daugiau dibilų tuo „dabartizmu“, juos intriguoti. Reklamos efektyvumas paremtas tuo, kad visokie daunai pamatę kažką panašaus pagalvoja, kad tokiais šūdais padžiugins žmones, kuriuos pažįsta. Kai visuomenėje apie ši reiškinį žinančių dibilų atsiranda pakankamai, reklamos kūrėjai susieja jį su kokiu nors produktu. Šiuo atveju tai yra išankstinės duoklės mobiliojo ryšio kortele (tikriausiai Ežio, nes jo reklamos turi panašų grafinį stilių). Taip ir lieka žmonės apdurninti. Ir šita nesąmonė veikia — vis atsiranda durnų žmonių, kurie pamatę šią šūdbeždžionę, susidomi ir nusiunčia nuorodą [2] kitam idiotui per Snukiaknygę. Pipedija pataria nebūti durniems, neužkibti už to dibilizmo, niekam nepersiuntinėti tų durnų nuorodų. Tai tiesiog būdas pigiai pasireklamuoti per durnus žmones, nieko daugiau. Pati hipnobeždžionė veikia žmones, nieko nepasakysi...

Ale gi visgi hipnokatinas ar hipnorupūžė žymiais pavojingesni. Tad dar taip greit iš proto neišsikraustysit, o tiktais po truputį.

Upd.

Nuo kovo 9 prasidėjo asocijavimo akcijos: spamas į pašto dėžutę ir reklamos per televizorių. Visgi Pipedija pasirodė teisi, čia išties joks ne žydų sąmokslas, o ežio užsakytas smegenų plovimas ir taip entelektu nepasižyminčiai publikai...

Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.