Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LJ

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš LaifŽornal)
Jump to navigation Jump to search
Pipedijos veidas LiveJournal

LJ (kartais dar vadinamas Live Journal ar kaip vienas žodis - Livejournal - iš rus. "Живой Журнал") - rusiškas puslapėlis Internetuose, buvo kadaise visokių frykų sambūris, bene labiausiai garsėjantis savo išskirtiniu pseudointelektualumu bei elitiškumu.

Paskutiniais metais lietuviškasis LiveJournal galutinai numirė, tai kas iš ten numigravo į Google Plus, o kas į PoPo, o kas į Facebook, tai kaip ir kalbėti jau gal nebėra apie ką, nes jau ir blogeriai tenai nerašinėja.

Kadaise LiveJournal daugeliui atrodė nuostabus, nes ir veikė kaip tikras socialinis tinklas su friendais ir naujienų srautais, ir kartu leido daryti pilnaverčius blogus. Paskui gi netobulėjo, tai šitaip ir nugeso. Naujesnis, tik gal ne tiek smagus tų pačių socialinių tinklų ir blogų hibridas būtų Tumblr, tik kad ten niekas nieko nerašo, o tik nuotraukas deda.


Senos naujienos apie LiveJournal

Nors savo laiku, apie 1999 LJ sukūrė kažkokie amerikonų hakeriai, 2007 kontorą nusipirko neaiški rusų vertelgų grupuotė - kažkokie SUP. Todėl dabar ten renkasi ir rusofiliški lietuvių kilmės blogeriai. Tad dabar ten atsirado labai daug reklamų, blogeriams neduoda saugoti paveikslėlių, reklamas kiša net į mokamus akauntus (taip taip, tie dibilai - mokamas "servisas").

Taigi, dažniausiai LJ naudoja tie, kas turi ir visokius paštus, esančius rusiškame mail.ru serveryje arba tie, kas užsėdo ant visokių ten filosofinių, kultūrinių, politinių ir kitų protingų temų, kokių vargu bau rastum kitose bloginimo sistemose.

Tai dažnas LJ naudotojas dar būna, kad pareiškia, esą visokie ten Wordpress, Blogspot ir kitas šlamštas - tai tik šlamštas, nes neturi netgi pusės tų kontento fyčų, kuriais tik mėgaujas LJ mėgėjai, o Popo - tai jau ir visai gėda net nuo pavadinimo.

Žinomiausi LJ veikėjai

Tarp užkietėjusių LJ blogerių plačiausiai žinomi buvo šie (o gal ir kiti): Kreivarankis, Aurelijus, Žalias Bebras, Maumas, Malibas, Yshtabi, Rokiškis Rabinovičius ir daug visokių kitų. Na, dar Zeppelinus - jis ten specialiai nuėjo, kovoti su visais.

Kitų veikėjų iš LJ nelabai prisimename, nors rašėme apie ne vieną. Kas netingi, gali žemiau - ne, ne ten, dar žemiau - paspausti ant kategorijos LJ ir pamatys tų veikėjų pipedinį sąrašą.

LiveJournal ir Žodžio laisvė

  • Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keistoka, bet yra šalių, kurios blokuoja vartotojų prisijungimą prie Live Jorunal. Viena tokių - Kazachstanas