Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Homoseksualumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Homoseksualistai)
Jump to navigation Jump to search
Kenčiantiems nuo homoseksualizmo gan dažnai būdingas neadekvatus tikrovei savęs suvokimas. Šis homoseksualistas rimtai mano, kad yra toks pat patrauklus vyrams, kaip ta mergina plakate ant sienos... Dar ne taip seniai jis būtų nemokamai gavęs jam būtiną psichoterapeuto pagalbą ir vaistų, o dabar - tik Navicko leidimą žygiuoti Vilniaus centre kartu su tokiais pat per paradą. Nors šiaip tai kita vertus, tai visai gal ir patrauklus...

Homoseksualizmas - bendras psichologinis neurotinis kompleksas, būdingas analinės konstitucijos individams. Būdingas ir vyrams (gėjai), ir moterims (lesbietės). Sukelia šįjį ne kas kita, kaipo homoseksualumo virusas, sukurtas slaptose tolerastų laboratorijose. Tarptautinėje klasifikacijoje žymimas GL kodu.

Pipedija protestuoja prieš sąsajas su sąsajomis, kad čia kažkokie straipsniai esą susiję, nes seksas yra negerovė ir prieštarauja kultūrai ir lietuvių tautos mentalitetui! Žinokit, kad Pipedijoje gali rašyti straipsnius ir negėjai!


Kiek yra homoseksualistų

Kadaise Alfred Kinsey tyrimai parodė, kad net 37% žmonių turi aiškiai homoseksualių polinkių, kai tuo tarpu 12% išvis yra daugiau homoseksualūs, nei heteroseksualūs. O kai tokius tyrimus padarė kalėjimuose, tai paaiškėjo, kad homoseksualų skaičius neretai viršija netgi pusę.

Tai dabartiniai mokslinykai tik žvengia iš tokių akmens amžiaus analinių tyrimų, kadangi ir alternatyviai protingam aišku, aplink save apsidairius, kad homoseksualistai tėra menka mažuma, o ne beveik 40% visuomenės narių. Galit puikiai tuo patys akivaizdžiai visaip įsitikinti, pavyzdžiui, paklauskite 5 žmonių autobuse, ar jie yra homoseksualūs. Tai pagal Kinsey gautųsi taip, kad 2 iš tų penkių jums atsakys teigiamai, o mes juk puikiai žinom, kad taip nėra.

Nors kalėjimuose gal būt ir išties kitaip atrodo, mat ten nesant priešingos lyties atstovų išties klesti viens kito varymas ar krapštinėjimas per visus galus. Tai čia padėtu nebent mišrių kalėjimų įsteigimas, kas taikant Kinsio metodikas iškart vestu prie homoseksualizmo sumažėjimo ant Lietuvos.

O dar patyrinėjus, išlenda, kad ir iš likusių mažumų daugiau kaip pusė turi visokių įdomybių. Štai jums ir prašom. Ale bet tikslius duomenis apie tikrų homoseksualistų skaičių ant Lietuvos sužinosim, kaip baigsis tas Navicko paradas - atmetus visus iš užsienio privažiavusius analinės konstitucijos svečius, liks visi čia gyvenantys homoseksualistai. Manoma, kad jų bus koks 50 ar net 60 žmonių. O tai sudarys kokius 0,002%, o tai yra akivaizdžiai mažiausias kiekis ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.

Nors vat jei panagrinėsim pagal Froidą visokius analinius kompleksus ir pagal neurotines visuomenės reakcijų apraiškas pabandysim įvertinti latentinio homoseksualumo paplitimą, tai gali paaiškėti, kad Lietuva besanti homoseksualiausia pasaulio šalis, kur homoseksualūs kokie 80% gyventojų...


Homoseksualistų tragedija likus be gydymo

Anksčiau kenčiantys nuo homoseksualizmo ir onanizmo asmenys būdavo gydomi psichoterapiniais bei medikamentoziniais būdais arba išvis į kalėjimą sodinami, ar ten kokį nors konslagerį, tačiau kadangi tas gydymas nebūdavo labai veiksmingas, o kaštuodavo daug, tai kai katros vyriausybės nusprendė imtis priemonių, kad nebereikėtų anų gydyti ir būtu galima sutaupyti lėšų ligonių sąskaita.

Tuo tikslu jie tiesiog paėmė ir išbraukė homoseksualizmą iš gydomų ligų sąrašo!

Įsivaizduokite - dar vakar žmogus buvo ligonis ir turėjo teisę į nemokamą medicininę pagalbą, o šiandien, Vyriausybės sprendimu jis jau "pasveiko" ir vietoje vaistų jam priklauso špyga ant pagaliuko. Sutaupyti milijonai sveikatos draudimo lėšų! Tai šimtaprocentinis įrodymas, kad Vyriausybės nariai nenori gydytis!!!!

Toks modelis taip patiko vyriausybėms, kad vis dažniau svarstoma galimybė tokiu pat stebukliniu būdu "pagydyti" ir nuo kitų su psichika susijusių ligų. Tuomet bus galima uždaryti visas psichiatrines ligonines, psichus paskelbti pasveikusiais ir leisti jiems rengti pasididžiavimo paradus miestų centruose. Tiesą sakant, gal ir visai neblogai būtų, nes galėtu rengti tuos psichų paradus kartu su panašiu būdu pasveikusiais homoseksualistais ...

O sutaupytus milijardus dorelių nukreipti daug pelningesnėms veikloms - vakcinoms nuo paukščių, kiaulių ar ožkų gripo pirkti ar panašaus prasmingumo veikloms.

Jei visuomenė ir tai nuris, tuomet vyriausybės pagal tą patį modelį "pagydys" ir nuo daugelio kitų ligų - tuberkuliozės, sifilio, diabeto ir daugybės kitų. Tiesiog išbrauks jas iš gydomų ligų sąrašo - ir štai, tūkstančiai buvusių ligonių jau sveiki, o milijonai byra ten, kur reikia - į atitinkamų veikėjų kišenes. Tai čia dar galim prisiminti, kaip Pietų Afrikoje sveikatos apsaugos ministras išbraukė iš ligų sąrašo AIDS, pareiškęs, kad čia išsigalvojimai, ir puikiausiai nuo to padeda agurkų valgymas.

Visuomenėje homoseksualizmas (skirtingai nuo analinio asmenybės tipo) dažnai vertinamas neigiamai, todėl susikuria įvairūs homoseksualistiniai (gėjų, feminisčių ir pan.) judėjimai, kovojantys už savo menamas teises, įskaitant ir netgi žydrųjų smogikų gaujas bei homofašistus. Bet akivaizdu gi, kad tieji, kas jiems nesuteikė tų menamų teisių, tai ir nesiruošia suteikt, tai kokia prasmė protestuot?


Homoseksualizmo priežastys

Kas tik betyrinėja tas priežastis, tai niekas ir nepasako aiškiai, iš kur tie homoseksualistai randasi. Vieni aiškina, kad homoseksualumo genas yra paveldimas - taip ir plinta visas reikalas, nes koreliacijos su paveldimumu nekart pastebėtos. Kiti gi sako, kad jei tai būtų paveldima, tai homoseksualistai seniai būtų išnykę dėl nesidauginimo.

Dar kita teorija kalba apie auklėjimą per tvirkinimą ir panašias vingrybes, bet čia jau įdomumas tas, kad koreliacijų taip ir nepastebėta: kaip ten besuksi, nei smarkiai mažiau, nei smarkiai daugiau tų procentų, lyginant su Kinsey apskaičiuojamais, nesigauna, nors tu ką.

Kas dar keisčiau, nuo pirmų Kinsey tyrimų laikų 1948, kai JAV homoseksualizmas buvo persekiojamas iki dabar, kai jis vos ne propaguojamas, homoseksualistų procentas atrodo, netgi sumažėjo truputį, nors atrodytų, kad turi būt atvirkščiai. Tai čia matyt todėl, kad dabar tyrimus jau nebe kalėjimuose atlieka, o štai jeigu pakartotų tą tyrimą Pravieniškėse bei Lukiškėse, tai sužinotu, kad homoseksualistų, t.y. turėjusių nors kokių aktyvių ar pasyvių homoseksualistinių santykių ar bent fantazavusių apie tokius santykius skaičius nuo Kinsio laikų nesumažėjo.

Bet žinoma, aiškiausiai čia visus pralenkia Froidas, kuris kloja visą tiesą apie čiulpimo kompleksą, įgimtą visiems žmonėms ir analinį seksualumą, kuris irgi visiems įgimtas. Štai šie du dalykai ir subalamutina visą reikalą, nes gaunasi taip, kad homoseksualūs yra visi, tik visi skirtingai - vieni mažiau, kiti - daugiau. Ir jokių tam paneigimų nėra, nes pagal Froidą akivaizdu: jei neigi, reiškia, turi tą kompleksą, o tai vadinasi esi homoseksualus, o tai jau įrodymas, kad visi, neigiantys savo homoseksualumą, yra homoseksualūs.

Žinoma, dar yra ir ketvirtoji versija, kad visas tas homoseksualizmas - tai tiesiog žydrasis sąmokslas, tai su šita versija jau jokių abejonių nelieka.

Kaip pavadinti daiktus tikraisiais jų vardais

Žmogus, sergantis homoseksualizmu, paprastai vadinamas homoseksualistu, o jei šiek tiek sutrumpinus - homiku. Neaišku dėl ko, bet tolerastai ir patys sergantieji jaučiasi baisiai įsižeidę kai juos vadinama pastaruoju vardu ir sako kad tai nekorektiška ir netolerantiška, betgi suprasti tokią poziciją kažkaip velnioniškai nesuprantama mat liaudies kalba pilna visokių trumpinimų. Homoseksulistai, priklausomai nuo to, kokios konstitucijos asmenys serga, skirstomi į lesbijietes ir kaipo visa puokštę vyriškosios lyčiai skirtų atmainų, kurios vadinamos įvairiai - gėjais, pyderais, pederastais, žydriukais ir visaip panašiai. Čia vėlgi įsijungia tolerastų ruporas ir pradeda komanduoti, kad pavadinimas gi teisingas tiktai vienas - gėjus, o visi kiti - siaubūniški, ksenofobiški ir nekorektiški beigi labai įžeidžiantys. Betgi vėlgi sunkoka suprasti, kas čia įžeistino, jei žodis pyderas gi plačiai naudojamas tų pačių homoseksualistų žargone ir reiškia šiek tiek mažesnės kokybės gėjų, mat tikrai geras gėjus bus koks dezaineris, muzikontas, daininykas garsus, verslininkas ir panašiai. Betgi pažiūrėkime - visuomenėje gi yra entelegentai irgi darbininkai. Entelegentai būna mokslus baigę, turintys specialybę žmonės, ogi darbininkai gi paprastai būna menkesnio išsilavinimo, dirbantys menkai kvalifikuotą darbą, bet irgi gerbiamieji - ar tai, kad žmogus dirba išsijuosęs ir dirba gerai suteikia kam nors teisę jį menkinti? Atvirkščiai gi darbas - didelė dorybė ir būti darbščiu darbuotoju gi didelė vertybė, gi. Tiktai arogantiškas bei durnas enetelegentas gali nevertinti kokio šlavėjo ar tualeto valytojo, bo jeigu jo nebūtų pačiam tektų tokius darbus atlikinėti, o čia ar blogai kai tai atlieka profesionalas?. Remiantis neabejotinu panašumu išeina, kad gėjai turėtų netgi džiaugtis, kai juos kas nors pavadina darbščiaisiais pyderais ir nėra čia ko pykti.