Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Latentinis homoseksualumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Paprastai aplinkiniams nebūna sunku atpažinti latentinį homoseksualistą. Nors anie ir bando maskuotis....

Latentinis homoseksualumas - taigi žymiausias kompleksas, dar paties Froido įvardintas, kai žmogus aiškiai turi analinę konstitucinę, o bet tačiau tai neigia ir nesupranta niekaip, nors aplinkiniai tai ir mato aiškiai.

Latentinis homoseksualumas yra neviešas ir neįsisamonintas, tad ir gėjus ar lesbietė, kol latentiški, tai to ir nesupranta irgi nepripažįsta, vaizduodamiesi normaliais žmonėmis: tai ir yra esminis bruožas, skiriantis latentinį homoseksualumą nuo atviro.

Betgi būna visokios apraiškos, pradedant priešingai lyčiai būdingu elgesiu ir baigiant homoseksualiniais erotiniais sapnais.

Būdinga tai, kad homoseksualumo kirminas, nors ir užslėptas, nuolat graužia, sukeldamas vidinę kovą irgi pasipriešinimą su problemos eksteriorizacija irgi projekcijomis į aplinkinius bei gilia homoseksualumo baime, neapykanta gėjams bei lesbietėms ir taip toliau, kai tuo tarpu gi natūralams visa ši problema yra tiesiog nusispjaut.

Sunkiais atvejais neurotinis latentinio homoseksualumo kompleksas perauga į šizofreniją su būdinga kriptopyderiška psichoze.

Paprasti, nelatentiniai homoseksualistai mano, jog žmonės tiek kvaili, kad supainios latentinius homoseksualistus su vadinamaisiais metroseksualais, tokiais, atseit, labai madingais ir manieringais heteroseksualais. Na, tokiais, kaip Gelažnikas ar koks Rokas Žilinskas. Bet gi ir ežiui aišku, kad moterys aniems rūpi tik apie madas pašnekėti ir kartu iš tikrų vyrų pakikenti, tad metroseksualas - tik perteklinis žodis šiam atvejui...:)