Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Liaudies partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Lietuvos Liaudies partija ir jos rinkimų lyderė Nendrė Černiauskienė per kažkokius debatus 2020 metais.
Puikus rinkiminis plakatas, kviečiantis rinkėjus

Lietuvos Liaudies Partija - pavadinimas skamba išdidžiau netgi, nei būtų "žmonių partija" ar "visuomenės partija", nes gi žinome, kas yra liaudis - tai visa ta jėga, kuri varo progresą į priekį, nes paprastas žmogus tai sudaro.

Garsi šita partija dar ir tuo, kad dar tais laikais, kai tik tik ją įkūrė Kazimira Danuta Prunskienė, partijos vadė jau 2011 nuvyko į Maskvą ir tenai greitai pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su pačia Vladimiro Putino partija - Jedinaja Rosija[1], taip įgaudama ypatingą santykį su Rusija.

Su Lietuvos Liaudies partija siejami tokie pavadinimai, kaip Rolandas Paulauskas, Marius Jonaitis, Hana Šumilaitė, Danutė Jasilionienė, Vitalijus Balkus, Zigmas Vaišvila, Nendrė Černiauskienė ir daugelis kitų.

Dabar gi vyksta Rinkimai į Seimą 2020, tai partijos lydere kaip tai patapo kažkokia Nendrė Černiauskienė, kuri galų gale atnešė į partiją džiaugsmo, grožio, proto, žavesio, intelekto, išminties, o taip pat ir doros, darnos ir skaistos. Tai viskas dabar jau juda kitaip ir niekas neabejoja, kad partija laimės rinkimus jei ne dauguma, tai bent jau daugiau kaip perpus.

Tarp iškiliausių Lietuvos liaudies partijos idėjų - pirkti elektrą iš Astravo[2], o taip pat - priimti įstatymą dėl išstojimo iš ES, kažkoks neaiškus valstybinis bankas ir visai jau neaiškus mokėjimo vienetas, susietas su kažkokio išvis visiškai neaiškiu krepšeliu[3]. Iš šito matosi, kad ekonominė partijos fantazija kol kas siekia maždaug 1989 metų Novosibirsko ekonominės minties gylį, o partijos nariai matyt iki šiolei vis dar gyvena, įsivaizduodami, kad Lietuvoje prekiaujama už infliacijos kamuojamus talonus.


Lietuvos Liaudies partijos istorija

Anuomet kai valdžioje buvo visokie konservatoriai beigi liberalai, žymi visų reikalų dalyvė Kazimira Danuta Prunskienė pasimetė nuo kažkokios žemdirbių partijos, besivadinančios kaip valstiečiai liaudininkai ir tada jau 2009 vėl nutarė sukaupti jėgas - taip atsirado Lietuvos Liaudies Sąjūdis. Bet pavadinimas buvo kažkoks nerišlus, tai galų gale gavosi kad pasidarė Lietuvos Liaudies Sąjūdis - jau 2010 metais.

Vienok baigėsi tuo, kad Kazimira Danuta Prunskienė buvo ištikta insulto, o tuo pačiu insultas ištiko ir visą jos partiją. Tai ilgą laiką tenai vadu buvo kažkoks Rimantas Kumpis, bet kaip ir neaišku, kas tenai nuo to vyko ar nevyko.

Taigi, kelerius metus vegetavusi neaiškioje būsenoje, 2014 metais partija pasikeitė savo vadą ir juo pasidarė toksai Andrius Šedžius, buvęs socdemas, nes už kažką jį išmetė[4]. O 2015 metais partijos vadu jau tapo kažkoksai Aras Sutkus.

Dar su šita pačia Lietuvos liaudies partija buvo susietas ir anoksai Vitalijus Balkus, bet tasai kažkaip vis partijas keičia, tai gal jau dabar ten jo jau ir nėra.

O dar žinome, kad 2014 metais prie šitos Liaudies partijos prisijungė ir kažkokia kita - Lietuvos kelias, kur vadovė buvo kokia tai Lijana Astra.

O dabar jau dar žinome, kad kažkaip Lietuvos Liaudies partija žada jungtis į Birželio 3 grupę, jei dar neprisijungė. Nors gal čia tik ir gandai kažkokie, o visai ne teisybė.


Buvę ar esami Liaudies partijos vadovai ir žymiausi nariai

O taip pat čia dar gali būti prisiminti ir šitos Lietuvos Liaudies Partijos buvę ar esami vadovai, argi gal tiksliau tai būtų vadai, nes ne šiaip sau čia vadovai jums kokie:

O taipgi ir nuostabioji lyderė Nendrė Černiauskienė, kuri lydere tapo 2020 ir nuvedė ją į rinkimus.

Atleiskite, mes nesusigaudėme šitos partijos vadovybiniuose niuansuose.

Be šitų vadų, yra šioje Liaudies partijoje ir kitų žymių veikėjų:

Visiškai kita Liaudies partija

Ilgai bekapstę po visokius archyvus, dar atradome, kad būta ir kitų tokių partijų. Einamoji, apie kurią kalbame, buvo įkurta 2010 metų balandžio 19, ir įkūrėja buvo tokia Kazimiera Danutė Prunskienė.

Vienok 1996 metų rugpjūčio 2 buvo įkurta visai kita Liaudies partija, kuri po kiek laiko, 2000 metais persivadino į Lietuvos liaudies sąjunga "Už teisingą Lietuvą", nes kažkodėl galvojo, kad šitoksai pavadinimas skambės geriau. Tai šitos partijos pirmas vadas buvo toksai Vytautas Lazinka, o paskui - anoksai Julius Veselka.

Tai šita senesnė Liaudies partija paskui buvo prijungta prie kitos - tokios partijos, kuri vadinosi Naujoji sąjunga (socialliberalai). O šitie paskui prisijungė prie Darbo partijos. O pati šita sena liaudies partija buvo panaikinta ir išregistruota 2010 metų vasario 6. Taigi, jau po poros mėnesiukų šitą partijos pavadinimą pasigriebė ta pati Prunskienė, įkūrusi sau naują partiją senosios pavadinimu.

O dar, be šitų, kažkada buvo dar panašiai besivadinusios partijos, kaip kad Tėvynės liaudies partija ir Lietuvos lenkų liaudies partija. Gal ir dar kokių nors buvo, negalim pasakyti. Dar buvo tokie valstiečiai liaudininkai, tai irgi kažkokie prie liaudies biškelį.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.