Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birželio 3-iosios grupė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Birželio 3 grupė)
Jump to navigation Jump to search

Birželio 3-iosios grupė - būrelis kažkokių veikėjų, kurie ėmė ir sukūrė kažkokią tai pagal gandus su sarmatais susietą grupelę aktyvistų, tai kadangi aiškios programos kaip ir neturėjo, tai pavadinimo geresnio nesugalvojo, kaip tik pasivadinti į dieną kada susikūrė - birželio 3. Tai čia šitai buvo 2015 metais, kai kažkoks forumas buvo, kur pilstyta be galo daug beprasmiškų kalbų, tačiau su gražiu pavadinimu - "Mūsų valstybės tikslas".

Kaip sako gandai, grupėje išties tesantys trys nariai: Zigmas Vaišvila, Audrius Nakas ir Jonas Mažintas, bet ir tai nežinom, ar tiesa, nes atrodo, kad judėjimas plečiasi.

Dabartinis esminių ar susijusių figūrų sąrašas atrodytų besąs toksai[1]:


Visokie plėtimaisi

Grupelė ilgai nebuvo niekma žinoma, pakolei tų pat metų gale vos neapsijungė su dar kažkokia Mūsų gretos beigi seniai užmiršta Respublikonų partija, apie ką iškilmingai paskelbė galimai kiek isterišką pavadinimą turintis portalas Šauksmas.

Nors ir pasiskelbusi, grupė turėjo nelabai rišlią sudėtį - atrodo, vadu jos tapo Zigmas Vaišvila, o tuo tarpu gal sekretoriumi už kokią nors informacijos sklaidą atsakingu - koksai tai Giedrius Kochanka, dar žinomas internetuose, kaip Senagera Giedrius bei kitais pavadinimais. Bet tasai apsijungimas irgi gavosi keistas, nes kaip ir apsijungė, bet nepasidalino, tai ir nusprendė likti visvien neapsijungę. Toksai štai susijungimas, kuris nesusijungęs.

Dar toji grupė kažkokiame forume, kuriame susikūrė, skelbėsi, kad jie ten kažkaip pratęsia Sąjūdį, tai čia jau gal koksai 9001 kartas, kai kas nors Sąjūdį pratęsinėja.

Grupės ir forumo nariai kalbėjo apie tai, kaip Lietuvai grėsmę kelia rusofobijos kurstymas ir kaip reikia kovoti prieš liberalizmą ir rusofobiją, norint išsaugoti Lietuvos nepriklausomybę, skaitė kažką iš lapukų ir šiaip vangiais balsais skundėsi. O paskui plačiai platino tą neįsivaizduojamo liūdnumo monotoniškai šnekančių galvų vaizdo įrašą.


Birželio 3-ios neaiškumai

Prie grupės iniciatorių ir visokių narių beigi forumo dalyvių, kurie paskui atsisakė šitos nesąmonės, štai toksai nelabai aiškus sąrašas, gal ir nelabai tikslus, nes gal kažkas netgi ir nebuvo tenai, bet iš to forumo programos tokius suradome:

Tai dar reikia pasakyti, kad paskui paaiškėjo, kad kai kurie iš šitų pasirodė besą visai kaip tik atvirkščiai - viso to forumo ir visos tos Birželio 3 grupės priešininkai, pakliuvę į renginį, apie kurio turinį nei nesitikėjo.

Tai paskui dar kažkaip gavosi neaiškiai, nes visi galų gale tame steigiamąjame forume susibarė ir ta visos grupės sudėtis taip ir liko viešai nepaskelbta, tik aišku tiek, jog Antanas Buračas buvo užsipultas, nes pasakė, kad Rusija užpuolė Ukrainą, tai tuo labai pasipiktino kai kurie kiti dalyviai, paskelbę, kad šisai tik kartoja viską, ką skelbia propagandinė Lietuvos žiniasklaida. Panašiai buvo vieton pastatytas ir Algimantas Kasparavičius, kuris kažką teigiamo leptelėjo apie ES. Tai ir susikūrė visi kažkaip slapčia, o visus tuos europizatorius ir kitus rusofobus išviešino Algirdas Degutis, taręs, kad Lietuva yra rusofobijos ir liberalizmo gniaužtuose.

Tai dar buvo kalbos, kad nieko gero nebus, jei neapsijungs su vienintele teisinga Lietuvos partija - Tvarka ir teisingumas, o jei to nepadarys, tai ir nėra apie ką kalbėti, todėl tiktai Rolandas Paksas gali apspręsti valstybės išgelbėjimą.

Trumpai tariant, Pipedija irgi iki galo nesuprato, kas ten tokio buvo ir ką čia dabar išvis mes parašėme apie tai.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.