Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mūsų gretos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Švietėjiškas sambūris Mūsų gretos - kažkokia grupelė nelabai aiški, kur toksai Kazimieras Juraitis viską vadovavo, o visa ta grupė gavosi kaip ir priedas prie Rolando Paulausko, pakolei neapsijungė su kažkokia Respublikonų partija ir Birželio 3 grupe. Tiksliau, neapsijungė, nes kaip ir nesusijungė, bet lyg ir apsijungė, bet matyt nepasidalino, tai liko visvien paskirai.

Kažkaip organizavosi kaip klubas ir mokėjo kažkokį mokestį, už kurį pinigai ėjo kažkokiam priedui prie Laisvo laikraščio, o pasivadino viskas "mūsų gretos", nes turi būti gi įvaizdis, kad visų labai daug.

Informaciją gi dar skelbė kokiame tai leidinyje su pavadinimu Šauksmas, tai jau iš paties pavadinimo galimai kas nors gali sau išvadas pasidaryti kokias nors.

Patsai narių kiekis šitose Mūsų gretose nelabai aiškus, tad gali būti, kad visos tos gretos gana negausios, iš kokio nors vieno ar kelių žmonių. Vienok dabar tai jau gal ir nesvarbu, nes jungėsi ir apsijungė su kažkokiomis kitomis grupelėmis, tai dabar Kazimieras Juraitis išvis nelabai aišku, kur ir kokioje partijoje.

Čia štai jums gal būt visi trys nariai iš to švietėjiško sambūrio "Mūsų gretos":

Dar paskui atsirado kažkoksai neaiškus sambūris Alternatyva Lietuvai, tai irgi ne kažin kas gavosi.