Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algimantas Kasparavičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algimantas Kasparavičius - koksai tai istorikas, dar berods išš kokio tai Lietuvos Istorijos Instituto. Matyt kad labai protingas gal, doras ir geras žmogus, rūpinasi teisybe.

Kartą Algimantas Kasparavičius paskelbė, kad čia Lietuva pati kaip tai stimuliuoja kažkokį informacinį karą ir jį paskelbia itoms valstybėms ir ieško priešų visur. Taip ir Lenkiją ir Rusiją matyt Lietuva užpuolė, jeigu jau taip supratome[1].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.