Kazimieras Juraitis

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kazimieras Juraitis - taigi toksai politikierius iš garsiosios Lietuvos Liaudies partijos. Visur tarpais sušmėžuojantis, kaip ir koks Rolandas Paulauskas, o gi abu panašumo kažkokio savyje turi - nuotraukose neretai matomi kaip nesiskutę ir kalbantys nesuprantamus dalykus.

Kazimieras Juraitis kažką dvasingai šneka savo Youtube filmuke, demonstruodamasis neaiškios kilmės valstybės vėliavos fone

Kazimieras Juraitis - aiškiai gražiausias kandidatas, Pipedija palaiko jį ir skatina nenusiminti!

Be abejonės, dabar jau Kazimieras Juraitis yra tapęs neabejotinai pačia ryškiausia QAnon žvaigžde, puikiu Youtube kanalo vedėju ir mitingų pasididžiavimu, nes skelbia teisingesnę teisybę, nei ta pradažna valdžios nupirkta žiniasklaida su visais tais pradažnais žurnalistais ir visais tais pradažnais dauguma žmonių, kurie tiek parsidavę, kad jokios teisybės niekam niekada nepasakys!

Dar reikia pasakyti, kad kadaise seniai Kazimieras Juraitis buvo be barzdos, bet kai užsiaugino barzdą, tai tapo populiaresnis. Vadinasi - populiarumo šaltinis - barzda!

Neabejotinai milžiniško populiarumo ir naujumo geniali idėja - sudeginti tą prakeiktą pederastų Seimą, nes paties Juraičio tenai niekas neišrinko!

Kazimieras Juraitis ir elektros tazeriai

Kazimieras Juraitis gi jau kaip ir buvo kandidatas 2019 prezidento rinkimuose, ale kad paaiškėjo, kad kažkokia ten byla prasidėjo, mat anasai mėnesį gėręs, o paskui žmona jam iškvietė greitąją, nes matyt ėmė kažkas neaiškaus darytis. Tai kai gydytojai atvažiavo, Kazimieras Juraitis juos užpuolė, o paskui kai šie išsikvietė policiją - tai užpuolė ir šiuosius. Paskui, nuvežtas į Lazdynų ligoninę, Kazimieras Juraitis buvo prirakintas prie suoliuko, kad nelakstytų, ale netgi su visu suoliuku sugebėjo prišokti prie policininko, griebė jam už kojos ir pargriovė, o paskui gal ir dar ką padaryt norėjo, nes antras pareigūnas Juraitį patvarkė tik pašovęs tazeriu[1].

Pipedija čia nieko nediagnozuoja, o tik pastebi, kad balti arkliai būna tik po gero periodo blaivumo, o pareigūnai gi rado, jog Kazimieras Juraitis buvo gerai apgirtęs. Taip kad čia prašom neaiškinti, kad pas Kazimierą Juraitį kažkokia ten buvo psichozė, nes tokias diagnozes gali nustatinėti tiktai psichiatrai!

Taigi, paskui Kazimieras Juraitis buvo dar ir nuteistas už smurtą prieš medikus ir pareigūnus, tik jau neaišku, ar čia dėl šito paties atvejo, ar dar dėl kito. Nes pasirodo, kad čia jis pats išsikvietė medikus, o paskui ir mušė, taip gi ir vienam policininkui kišenėje buvusį telefoną sulaužė. Taigi ar taip, ar anaip, buvo nuteistas[2].

Kažkokios neaiškios senos istorijos

Kažkokie gandai sako, esą kadaise Kazimieras Juraitis gyvenęs Vokietijoje, tai ten turėjęs suklastotą pasą, kur pavardė buvo kažkoks Jokša. Paskui iš Vokietijos grįždinėjo namo per Karaliaučiaus sritį, o ten jį sulaikė rusai - mat pasas paaiškėjo besąs netinkamu. Tai perdavė Juraitį Lietuvai, o šioji, po kažkokio ten nuosprendžio Šilutės rajono apylinkės teisme 1997 metais ir nubaudė kažkaip[3].

Nors išties tai aiškus melas, nes šitą melą atradom iš kažkokių šūdinų internetų, kur teisybės tikrai niekas neparašytų.

Dar sako, kad Kazimieras Juraitis kadaise kandidatavo į Seimą, tai deklaravo, kad turėjo 2 eurus pajamų.

O dar yra kokia tai nelabai aiški grupuotė - Mūsų gretos, ir dar kokia tai Kazimiero Juraičio bendražygė Vinga Vinciūnaitė... O dar ir toksai Alternatyva Lietuvai ir dar toksai LTanon...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.