Afrika - toksai didelis žemynas, kur daugiausiai negrai gyvena. Visai artimas žemynas, kuris paprastai tekelia asociacijas su visišku atsilikimu. Taip pat dar ir su visokiomis baisiomis ligomis, kaip kad ebola ir maliarija.

O jei truputį rimčiau - tai Afrika yra teritorija, kuri yra puikiausias globalizacinės politikos ir ekonomikos blogybių pavyzdys. Nustekenta, nusiaubta karų, Afrika - tai globalinis šiukšlynas, tokioje būsenoje tikslingai palaikomas stambiausių pasaulio kapitalistų po to, kai žlugo kolonializmas. Nigerija ar Zimbabvė - puikiausi to pavyzdžiai.

Tiesa, tas kapitalizmas keistai tą atsilikimą palaiko - pakapsčius giliau po labiausiai atsilikusių Afrikos šalių reikalus, kažkaip paaiškėja, kad visur, kur blogiausia, ten buvo daug daug bendrų santykių su SSRS ir Komunistine Kinija. Taigi, toksai štai prakeiktas kapitalizmas.

Afrika yra didelis ir seniai žmonių gyvenamas žemynas. Dar daugiau, panašu, kad ir visa žmonija kilo būtent iš Afrikos, nes štai pavyzždiui, legendinė Liusė - irgi buvo afrikietė. O ir daugelis valstybių tenai yra tikrai didelės. Pvz., Nigerija turi 219 milijonų gyventojų - kaip pusė visos Europos Sąjungos. Taigi, kad ir atsilikusios, tos šalys nėra mažos. O sudėjus tris didžiausias Afrikos šalis, kaip kad Nigeriją, Etiopiją ir Egiptą, žmonių gautųsi jau daugiau, nei yra visoje Europos Sąjungoje. Žodžiu, daug.


Pipedijai žinomos Afrikos žemyno valstybės

Afrikoje yra daug visokių valstybių, bet neretai kažkodėl toms valstybėms priskiriamos ir šalys, kurios nėra Afrikoje, o yra tiktai kažkur šalimai. Norime čia jūsų tada paklausti: tai ką, jei jau gyveni kažkur salose prie Afrikos, tai jau reiškia, kad esi negras? Tai tikras rasizmas, kai Seišeliai ar Madagaskaras yra vadinami Afrikos šalimis! Ir šitą rasizmą, pavyzdžiui, palaiko Vikipedija!

Pipedija čia įvardina tokias Afrikos šalis:

Neretai su Afrika dar siejamos ir salos, kurios išties visai nėra Afrika. Bet jei kur nors kokią Vikipediją atsiversite, tai galit rasti naglai kabinamus makaronus, kad čia esą esanti Afrika. Tai vat tarp tokių šalių yra šios:


Visai kita Afrika, kuri buvo Vilniuje

Afrika - tai buvo toks legendinis kabokas Pilgatvyje, nuostabus tiesiog. Nebrangus, mažiukas, su puikiais bulviniais blynais ir alum. Rinkdavosi ten visokie pseudointelektualai, tokie kaip visokių aukštųjų mokyklų dėstytuvai, žurnalistai ir taip toliau. Nuostabi vieta visapusiškai. Bet, deja, subankrutavo. Neliko tos vietos.

O dar šiaip Afrika vadinamas vienas toks pažįstamas mums vyrukas, mėgstantis skaniai pavalgyti, daug pagerti, o ir šiaip, pseudointelektualas, vienas iš klaikiai rimtos "Visuotinės Lietuvių Enciklopedijos" redaktorių. Savo akimis matėm, kaip kartą per linksmas išgertuves anasai suvalgė didžiulį kaktusą, o paskui pusę valandos spjaudėsi spygliais. Šakės, ar ne?

Dar reikėtų pridurti, kad Afrika, tai - agentūrinis slapyvardis, tad naudokitės atsargiai