Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ebola

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Neegzistuojančios ligos - ebolos plakatai su neegzistuojančiais simptomais, tokiais, kaip neegzistuojantis kraujavimas, neegzistuojantis vėmimas, neegzistuojantis bėrimas ir taip toliau. Viskas išgalvota.

Ebola - naujas išgalvotas ir neegzistuojantis virusas, specialiai išgalvotas tam, kad visus įbauginti ir padidinti farmacijos vertelgų užsidirbamus viršpelnius, o taip pat prisidengiant tyčia keliama panika, suvaryti visus į konclagerius ir sunaikinti, nes išties tai jokios tokios ligos nėra, o tiktai mistifikacijos ir feikai. Išties tai viskas tiktai tam, kad padidėtų visokių vakcinų prekyba ir išaugę pardavimai atneštų daugiau uždarbio.

Visiems puikiai žinoma, kad kasmet pasaulyje miršta šimtai milijonų žmonių nuo kitų sutrikimų, kaip kad nuo vėžio, širdies ligų ir taip toliau. O čia kažkokie propagandistai pateikia aiškinimus, kad jau nuo Ebolos numirę besą keli tūkstančiai ir kelia paniką. Nepamatuoti nusišnekėjimai yra bauginimui ir klaidinimui.

Visuomenė yra gasdinama, nes viskas tėra skirta tam, kad būtų įtvirtintas iliuminačių klano dominavimas, atimtos iš žmonių paskutinės galimybės gauti nemokamą gydymą, dangstantis tuo, kad esą lėšų reikia apsisaugojimui nuo Ebolos.

Jei ir egzistuoja toks virusas, tai už jį turim dėkoti nigeriams, nes anie kažikokią ebolinę beždžionę suvalgė, nu ir va padariniai!

Visi gi puikiai žino, kad jokios ebolos nėra, ir nėra niekur jokios epidemijos, ir niekas tenai jokio karantino nedaro. Viskas yra išgalvota tiktai niekuo nepagrįstam žmonių gąsdinimui.