Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Namibija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Namibija yra ištisinė dykuma, kuri atrodo labai gražiai, bet išties visi ten pasmerkti mirti iš bado ir troškulio. Namibijos kopos yra spalvotos ir milžiniškos, besitęsiančios šimtus kilometrų, tačiau visiškai negyvenamos.

Namibija - didelė, be proto skurdi ir nyki šalis Afrikoje, turinti vos apie 2,5 milijono gyventojų, bet pagal realų plotą didesnė už Ukrainą, ką jau ten kalbėt apie kokią Lenkiją, Vokietiją ar dar ką nors.

Vienok visa Namibija yra milžiniška didžiulė sausa dykuma, kuri susiformavo mažiausiai prieš 55 milijonus metų. Pagal vieną iš spėjimų, ta dykuma galėjo susiformuoti apie tą laiką, kai išnyko ir visos Žemės planetos dinozaurai, tai gali būti, kad kažkaip tai susiję.

Kiek Namibijoje yra vandens - tai iš esmės vien Atlanto vandenynas, kurio vanduo netinka nei gėrimui, nei laistymui. Taigi, dykuma palei vandenyną ir be jokio geriamo vandens. Maždaug tūkstančio kilometrų didumo valstybėje yra vietovių, kur galima būtų praeiti kelis šimtus kilometrų, nekertant jokios upės ir neužtinkant jokio kaimo ar netgi kelio. Nes daugumoje vietų nėra nei vandens, nei žmonių.

Reikia pasakyti, kad nelabai tinkama gyvenimui šalis ta Namibija. Tai todėl nelabai kas ten ir tegyvena.