Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dinozauras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Dinozaurai)
Jump to navigation Jump to search
Dinozauras toks dinozauras. Eikit pasivažinėti dviračiais su tokiais gyviais. Nesportavo, dribso čia. Tapo toks storas.
Kaip matote senovinėje nuotraukoje, dinozaurus savo tikslams naudodavo senovės žmonės. Nuotrauka tikra, nes tais laikais fotošopo nebuvo. Tiesa, mokslininkai sako, kad taip prijaukinti dinozaurus būtų neįmanoma, nes roplių smegenys per mažos ir per bukos.

Dinozauras - tai toks gyvulys, šiaip tai roplys išties, kažkodėl visokių serialų dėka tapęs kultiniu, betgi nieko ten kultinio nėra, nes gyvis netikęs ir lieka tik džiaugtis, kad menkai paplitęs ir daugumoj išnykęs. Tai dar, beje, puikus argumentas prieš visokius silpnapročius, kovojančius už gamtą ir šiaip žaliuosius visokius, nes čia patys pagalvokit, jei gamta būtų buvus saugoma, tai ir dabar visokie šūdai gatvėm šlaistytųsi.

Rūšys. Kurių nėra, ir dar yra.

O dar visi žinome ir matėme tokius dinozaurus bei jiems artimus gyvius:

Sandara (anatomija)

Mokslas atrado, kad dinozauras yra didelė vaikštanti ir mąstanti šikna. Raštingi, katrie bent akis tenai turite, galite apie tai paskaityti štai tokį šaltinį: Užpakalis

Joje telpa net 2 smegenis. 1 iš jų niekas nerado. Nes tam juk reikia turėti smegenų. O kas pripažins, kad jie yra tiktai žemiau bambos?

Todėl moksliškai įrodyta, kad dinozauras yra žmogus. Šikna su kojom, kartais su akims, nosim, ir smegenim jų tarpe. Nes jokių skirtumų nematome. Bet tai priklauso pro kurį galą žiūrime. Tai mes kukliai nutylime, kad nesukelti jums pagrįstų abejonių apie popedijos patikimumą ir visokį kitokį išprusimą.

Jei savęs nuotraukoje neatpažįstate, reiškia jūsų užpakalis dar nepakankamai išsivystė. Mat dinozaurais tampama tik po kokių 500 milijonų metų.

Galbūt jūs esate tik pradiniame dinozauro kiaušinio pavidale.

Kaip žinia, dinozaurai kilo būtent iš kiaušinių. Reiškia jums teko garbė būti mūsų visų protėvių.