Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gamta

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gamta - visų namai, nes ten gyvena žvėrys, gyvuliai įvairūs, taip pat ir bakterijos, virusai, o kartais ir kokie nors turistai beigi bomžai.

Dažniausiai visa gamta - tai krūmynai ir šabakštynai, kur pilna erkių, uodų, vapsvų, kartais ir tikrų širšių, taigi, nieko iš to gero. Kitais atvejais gamta būna kokia nors pelkė ar išvis koks nors liūnas arba šiukšlynas, apaugęs kokiais nors kupstais.

būna, kad kokį nors tokį užkampį, kur žmogui neįmanoma įžengt, nes nuskęstų purve, dvasingi gamtininkai pavadina draustiniu ar netgi rezervatu. Jei nuskęsti kiek sunkiau - tai pavadina nacionaliniu parku. Reikia pasakyti, kad ekologija čia paradoksali: kuo mažiau tinkama vieta žmonėms gyvetnti, kuo ji bjauresnė ir šlykštesnė, tuo ji labiau saugojama. Į pačias bjauriausias vietas žmonių netgi neįleidžia, aptveria jas tvoromis ir pareiškia, kad tenai veisiasi kokia nors ypatinga vabzdžių ar dilgėlių veislė.

Pilieti, tausok gamtą, gerink sveikatą ir gerbk keturkojus draugus. Šiukšlink tik savo kieme ir neversk atliekų į tyro geriamo vandens šaltinį.