Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žvėrys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Žvėrys - tai tie gyvūnai, kurie gyvena miške. Kadangi jie yra laukiniai, tai yra labai žiaurūs, ir todėl žudo vieni kitus, ir paskui vieni kitus ėda. Arba vieni kitus žudo tiesiog iš žiaurumo, arba maisto atsargai, arba dar kažkodėl. Viską labai gerai nupasakojo kadaise toksai multikas apie tai, kokie žvėreliai yra laimingi miške, tai tas multikas vadinosi Happy Tree Friends ir jame visi žūdavo su labai daug kraujų.

Kuo skiriasi gyvūnas nuo žvėries? Tai tuo, kad gyvūnas yra koks nors gal ir ne laukinis, ir neėda kitų arba šiaip nėra žiaurus. O žvėrys būna labai žiaurūs ir vieni kitus bado ragais, kanda dantimis ir užmuša kanopomis.

Dar žvėrimis vadinami būna kokie nors monstrai, bet čia yra skirtuams, kad monstrai yra išgalvoti. O dar žvėrimis vadinami būna žmonės, kai elgiasi kaip tie žvėrys ir žudo kitus, kankina, ėda ir panašiai. Tai yra tokia laida - Žmonės ir monstrai, tai jos vedantieji yra panašūs.

Pipedija žino tokius žvėris, kurie visi yra skirtingo didumo, bet kai tik gali, tai irgi žudo ką nors, kitus žvėris, savo maistą, konkurentus ir panašiai: