Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gyvūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Gyvūnai)
Jump to navigation Jump to search
Gyvūnai turi įvairias formas. nuotraukoje matote pimpalo pavidalo gyvūną, kuris galimai yra koks nors šuo, bet galimai ir ne šuo, o tiesiog pimpalas ir viskas. Paprasčiausiai pimplas. Toksai gyvūnas.

Gyvūnai - tai tie, kur gyvena, nes kur negyvena - tai visokie akmenys ar šiaip daiktai. Esminis gyvūnų bruožas - kad jie maitinasi

Pipedija žino nemažai gyvūnų, nes čia mes esame enciklopedija, o vadinasi - viską žinome ir mokslas mums nesvetimas. Netgi atskirą skyrių turime kažkokį, kuris vadinasi biologija.

Gyvūnas - gamtinis padaras, kilęs evoliuciniu būdu iš prieš tai buvusių gyvų padarų. Gyvūnai yra pirmieji Žemės planetos stambūs parazitai. Jie parazituoja augalus juos naikindami ir vartodami maistui.

Parazitavimas atsirado nuo to laiko, kada grupuotė labiau išlavėjusių gamtinių padarų susiprotėjo, kad norėdami prasimaitinti, jie nebūtinai turi augintis lapus ir jais nuobodžiai gaudyti Saulės skleidžiamus spindulius automatiškai versdami sau į maistą, o jiems užtektų išjungti iš gyvenimo tokius maisto gamintojus, katruos to pasekoj galėtų suvartoti. Taip išsivystė parazitiniai santykiai: Gyvūnas → Augalas, beigi išsilaikė iki mūsų dienų.

Toji parazitavimo technologija persikėlė ir į tetrapodinių žmonių ekosistemą (tobiš - ekonomiką), kurioje ūbermenšai parazituoja untermenšus.Pipedijai žinomi gyvūnai

Pipedija žino daug visokių gyvūnų: