Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Evoliucija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Žmogaus evoliucija įvairiuose žemynuose

Evoliucija - tai toks galima sakyti vyksmas (aj velniop tuos kalbajobus) procesas, kurio metu kokie nors gyviai ar augalai, paveikti aplinkos sąlygų, pamažu pasikeičia, išvirsta į kitokią formą, prisitaiko prie tos aplinkos. Paprasčiau galima paaiškinti taip: tie, kas geriau prasisukę esamomis sąlygomis, daugiau šansų turi susilaukti palikuonių (katrie logiška bus panašūs į tėvus), ir taip labiau veisiasi į juos panašūs.

Šitas reiškinys nuo seno buvo žinomas lietuvių tautai, tatai iliustruoja patarlė „Ir šuo kariamas pripranta“. Čia gi tik dibilas galėtų pagalvoti, kad pakarsi vargšą šunelį, ir jis prisitaikys. Jei jau pakarsi, tai ir padvės anas. Bet patarlėje iš tiesų iliustruojamas evoliucijos procesas, t.y. nors ir sudarysi kad ir šūdiniausias sąlygas, vis tiek greičiausiai atsiras tokių, kurie tose sąlygose sugebės veistis, ir taip pamažu prisiveis jau prisitaikiusių, pseudointelektualiai parašius, evoliucionavusiųjų. Škia, Pipedija neabejoja, kad lietuviai evoliucijos procesą pažįsta puikiai.

Proceso pavyzdžiai

Gal kas dar iš maloningųjų skaitytojų prisimena, buvo sukurta tokia valstybė Sovietų Sąjunga, kurioje, remiantis teoretikų darbais [1], turėjo būti neįmanoma gyventi. Pradžioje taip ir buvo, atrodė, kad visi padvės. Ir ką jūs manot? Ėmė rastis nauja žmogaus atmaina, homo sovieticus vulgaris, katra tose sąlygose sugebėjo išgyventi ir daugintis. Va čia yra klasikinis evoliucijos pavyzdys.

O taip jinai, tolerastų palaimai, "civilizuotajam" pasaulyje vyksta realiai

Dar žr.


Evoliucijos įrodymai

Įvarūs degeneratai (žr. degeneracija) neigia evoliuciją, bo Dievulis jiems proto pagailėjo, - matyt, kasydamas savo žilą barzdą, priėjo klaidingos išvados, kad neva ne visiem žmonėm Žemėj tas dalykas (protas tobiš entelektas) reikalingas. Dabargi visokie kvaišeliai, degeneratai, prisiskaito internetuose visuomenės šiukšlių rašomų skiedalų apie "evoliucijos teorijos" klaidingumą ir nesutapimą su Byblija, katra yra pasakų mažiems vaikams rinkinys. Bet yra tų evoliucijos įrodymų visur aplink, kur va tik pažiūrėk - visur pamatysi. Pavyzdžiui, vienas iš geriausiai evoliuciją atspindinčių įrodymų yra tokio reiškinio kreacionizmo (t.y. "religinio trolinimo") evoliucija. Kreacionistai teigė, kad Žemė, žmogus ir Visata yra sutverti (sukurti Dievo). Vėliau, iš šios idėjos (idėjalogijos) išsivystė dvi skirtingos palikuoninės idėjos, viena buvo "Senos Žemės kreacionizmas", kita - "Naujos Žemės kreacionizmas", - antroji teigė, kad mūsų planetai 4000 metų, ir kad dar neseniai žmonės sugyveno su dinozaurais drauge. Abi šios idėjos vėliau paseno, bet jos atsivedė po savęs naujų idėjų. Tada tos naujos idėjos paseno ir po savęs paliko vėl naujas idėjas, o senos (tėvinės) buvo pamirštos. Ir taip visa kreacionizmo istorija vystėsi, kol galiausiai nuevoliucijonavo iki dviejų dabartiniu metu populiarių idėjalogijų: Entelektualusis sukūrimas ("Entelligent Design") ir Dievo evoliucija ("Theistic Evolution" [tė-'ji-stik evo-'ljū:šn]), kurios neaišku į ką toliau nuevoliucijonuos. Tačiau JAV daunėjančios šalies adaptacinis lanšaftas labai tinka kreacionizmo plitimui ir evoliucijonavimui, tad galima prognuozuoti, kad po kelių dešimtmečių ten gali išnykti bet koks evoliucijos suvokimas, o kreacionizmo epidemija gali užtemdyti visą svietą (tada šio straipsnio niekas nebesupras). Tad kovok su troliais ir degeneratais, neleisk užvaldyti tavo Tėvynės!

Vienas pirmųjų trolių (dar prieš-internetiniuose amžiuje) buvo kaimietis JėzusBletliejaus, kursai būdamas bomžu, ne iš gero gyvenimo sugalvojo, kad galima pasipelnyti, kliedžiant (apie Žemės ir žmonių sukūrimą) ir apgavinėjant savo kaimo žmones, - neveltui žydas.

Creationism-shirt-thumbnail.jpg


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.