Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zarraza

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Garsusis Jonas Zarraza žiūri į jus

Zarraza, dar daugeliui žinomas, kaip Jonas Zarraza - mitinis ir legendinis asmuo, legendinės firmos "Zarraza Records" įkūrėjas, kurio dėka daugiau kaip pusė Lietuvos ir beveik visas Vilnius kadaise gavo galimybę pasiklausyti rimtos, geros ir nepopsinės muzikos, kurios negrodavo jokia radija ir TV, taip gi kad didžiausias kultūros skleidėjas ir puoselėtojas, patsai vienas pagerinęs lietuvišką muzikos lygį smarkiai labiau, nei negu visa kultūros ministerija - taip, tai žymiausias visų laikų Lietuvos Rock muzikos paskleidėjas.

Taigi kiekvienas pankas, metalistas ar gotas žinodavo, kad jei nori gauti tinkamų įrašų - kreipkis į Zarrazą ir gausi už visai nebrangią savikainą. Ir tada turėsi, ką groti ant savo kasetinio magnetofono. Štai taip.


Zarraza muzikos istorijoje

Užtai dabar Zarraza yra garsus ir visiems žinomas bei gyva legenda tapęs ir gatvėje visų atpažįstamas, nors jau seniai visokie piratai iš paprastų kasečių, plokštelių irgi kompaktų perėjo į visai kitus formatus, kurie ir sužlugdė tą senąjį piratavimą - taigi dabar viskas yra mp3 pavidalu ir torentuose.

Gi dar reikia pasakyti, kad senais laikais jokių piratavimų ir nebuvo, nes visi žinojo, kad tai legalu, teisėta, o kitaip ir negausi, tad čia buvo toksai samizdatas, tiktai muzikinis.

Užtai dar buvo ir dar kažkokia mįslinga ir ligšiolei neatskleista istorija, kad 1990 metais Rusijoje ėmė eiti toksai laikraštis "Zarraza", kuris vadinosi taip pat, o ir antraštė buvo tokia pat, kaip ir pas Zarraza Records. Tai pas vienus buvo įtarimų, kad čia patsai Zarraza suka kažkokius reikalus Rusijoje, kiti gi sakė, kad Rusijoje kažkokie suka savo reikalus, o treti pasakojo, kad anie Rusijoje tuos reikalus sukę, tiesiog iš susižavėjimo taip darė.

O dargi neseniai Zarraza pagarsėjo kaip rašytojas, nes esą išleido savo atsiminimus apie tai, kaip klajojo po durnynus įvairius, ir tik per plauką išvengė gydymo elektrokonvulsine terapija, nes atseit sirgo kažkokia psichikos liga, nors to įrodyti ir negalėtų, tai šitai dabar kelia šurmulį, nes gal jam kokia nors psichiatrija nepatinka, kad ją šitaip diskredituoja. Negana to, knyga užvadinta žodžiu "kliedesys", o tai jau irgi kalba apie kažkokią simptomatiką.

Visokie autorių teisių gynėjai, vedini svarbiausios asociacijos BATGA-A, protestuoja ir kategoriškai smerkia bandymus sudvasinti ir pateikti teigiamoje šviesoje tokių asmenybių aprašymus, nes tai griauna visuomenės pasitikėjimą teisingumu ir skatina diskusijas apie autorių teisių pagrįstumą, nes be jokio teisėto pagrindimo knyga platinama nemokamai, o už jos platinimą autorių teisių agentūroms nesumokami pinigai. Reikalaujame šią informaciją nedelsiant pašalinti, kadangi bet koks BATGA-A paminėjimas pažeidžia BATGA-A turtines teises į prekinį ženklą, o taip pat pažeidžia autorines teises į raides.

Upd.: - ogi atėjo liūdna žinia - vasario 16-ąją Zarraza netikėtai numirė. Tai dabar jau daugeliui žmonių gaila jo, kaip aišku.

Dar žr.

Štai iš šio logotipo visada galima atpažinti