Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Volfas Engelman

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Volfas Engelman pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Volfas Engelman būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Anais laikais dar irgi buvo toksai Volfas Engelman, katras irgi buvo populiarus

Volfas Engelman - taigi jau pagarsėjusi alaus darykla, tiksliau gal pasakius būtų, kad bravoras, nes verda bene jau žymiausiu tampantį savęs pavadinimo alų, katras dar ir pilstomas į didesnes skarbonkes, kad nepasirodytų kartais mažai to pusės litro, katras paprastai būna. Tai padidintas puslitris vadinamas pinta, kuri yra didesnė, todėl jos yra daugiau.


Pipedija pakliuvo į Volfas Engelman

Dar čia turim pasakyti, kad labai šieji garsėja tuomi, kad užsikvietinėja pas save blogerius, kad tieji galėtų viską apžiūrėti ir paskui nelotų kliedesių, esą koks nors alus iš miltelių, nes viską gyvai pamatę, paskui neturi ką pasakyt, o tai žinome kaip koks nors Rokiškis Rabinovičius ar ten Buržujus viską linkę iškeikti, nes jie abudu yra aiškiai nenormalūs galvijai.

Čia dabar iškart turim pasakyti, kad šitasai Volfas Engelman labai džiugina, nes kažkokiu stebuklingu būdu man pavyko apsimesti, kad esu Donalda Vasiliauskaitė, geriausia ir žymiausia Pipedijos autorė, o tatai pasakius, įsibraut į kažkokį tenai blogerių mytą, kur kartu su būriu asmenybių įsimaišiau ir pripasakojusi belenkam apie tai, kad labai vertinu alų, pakliuvau uždaran vakarėlin, katras nežinomais keliais persikėlė tiesiai į šiosios gamyklos patalpas ir baigėsi vaikščiojimais po cechą, stebint, kaip melejonas alaus pakliūna į butelius, kad paskui prapultų įvairių gėrovų kakarinėse, kurias gražiausiai aprašė Rablė, į laisvę galų gale prasiverždamas šventinėmis giesmėmis, kaip kad "Pragėriau žirgelį" ar "Negiedokit gaideliai".

Taip kad čia jums štai ir įrodymas, kad kiekvienas gali būti Pipedija, nes pakanka tik rašyti čionais straipsnius ir turėti redagtoriaus medalį - vat ir esi pilnavertis atstovas spaudai, o net ir tai gi tiesą pasakius, nėra būtina, nes pakanka tiesiog turėti pakankamai naglumo ir šizofrenijos, o paskui prisipažinti, tarus, kad ko gi jūs norite, ar nežinojot, kad aš durna?

Todėl čia Pipedija reiškia nuolankią pagarbą ponams iš Volfas Engelman, nes anie gamina dar ir limonadą bei girą, o paskum leidžia iš šaldytuvo susikrauti visą alų į kūrtkę, katra perrišta kaip maišas, todėl į ją tilpo labai daug, labai daug alaus, todėl paskum aš jau neatsimenu, kaip namo parvažiavau. Taip kad ir kitiems čia autoriams rekomenduoju visur remtis Pipedija ir skelbtis, besireklamuojant, kad gali čia straipsnį parašyt, o jame ką nors gero.


Istorinės žinios apie Volfas Engelman

Dar istoriškai čionai pridėkim, kad kai užėjo okupacija, tai sovietai viską pavogė, ir visą tą pavogtą ir komunistų imtą vadovaut darinį pavadino "Каунасский Пивоваренный Завод №1 Красная Заря". Tai paskui lietuviai nutarė gražiau pavadinti ir pavadino "Красное Зарево", kas rusiškai reiškia gaisro pašvaistę, taip duodami užuominų į tai, ką su Lietuva padarė, tai už tą pavadinimą jau turėjo būt išvežti, bet atėjo II Pasaulinis karas, taip kad po jo gamyklą išties tie patys sovietai ir pavertė į raudonąją pašvaistę, o jau paskui pervadino į Ragutį, dar prijungę kitą kokią tais alaus daryklą, tai ta jau paskui atsijungė ir pasivadino į Žalsvytį, o ta dalis, kuri normaliai dirbo, tai paskui galų gale persivadino į Volfas Engelman.


Dar žr.