Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kiekvienas gali būti Pipedija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kiekvienas gali būti Pipedija, jei tiktai parodys viešai savo papus

Kiekvienas gali būti Pipedija, nes kaip žinia, Pipedija tai ne kokia nors įstaiga, o tiktai puspročiai iš kur papuola. Taip kad jei čia atėjai, tai gali jau skelbtis, kad esi pilnavertis Pipedijos atstovas spaudai, komercijai ir seksualiniams interkursams, o taip pat - ir bet kokioms kitoms pramogoms.

Todėl kiekvienas gali atidaryti ir kokį nors Pipedijos filialą, ir netgi Pipedijos Banką ar Pipedijos kredito uniją, o taip pat ir bet kokias kitokias paslaugas, pvz., Pipedijos naujienų tarnybą, Pipedija-1-Airlains, Pipedija Airlines ar Pipedijos kreditą, kaip ir belenkiek kitų paslaugų ar įmonių.

Pipedijos prekės ženklas - garsus ir populiarus, todėl teikia jums galimybes pačiai geriausiai frančyzei bei greitam verslo įsukimui. Jei jūs įkursite kur nors kokią nors Pipedijos vardo valgyklą ar parduotuvę, tai Pipedija čia jums garantuoja, kad reklamos maža nepasirodys!

Tiktai šitokiu vat būdu mes galime garantuoti vienodai prastą ir netikusią kokybę visiems mūsų paslaugų gavėjams, o kuo geriausius pelnus - Pipedijos prekės ženklo savininkams bei naudotojams, beigi visiems vertelgoms, katrie ant to pasirašė!