Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kokybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kokybė - anoks dalykas nenuspėjamas, nes būna, kad perki daiktą kokybišką, o paaiškėja, kad kinietiškas. Čia gi būna ir taip, kaip su mašinomis: perka kas nors kinietišką mašiną, o paskui pasidalina į dvi stovyklas - vieni sako, kad kas, kad dvigubai pigesnė ir lūžta dažnai, ale už tuos pat pinigus galėjai penkias mašinas nusipirkt. O kiti sako, kad šūdas čia, nes kiek bepirksi, tiek visvien tik po taisyklas tampysiesi, nervus gadinsiesi ir visvien galų gale kainuos tris kartus brangiau.

Ale gi ir vieni, ir kiti teisūs, nes gali kad ir pigiau daug prisipirkt, tai visvien nesuvartosi. Čia labai gerai viską iliustruoja mėsa: kas, kad nusipirksi 10 kartų pigesnės 10 kartų daugiau - visvien apsinuodysi, nes nekokybė vertę numuša iki nulio, o kartais iki tokio minuso, kad ir numirti galima. Taip štai ir matome, kad kokybė į pinigus nesikonvertuoja, todėl pasakymas, kad pigiau daugiau - tai nereiškia, kad iš to daugiau kaip nors kokybės didesnis kiekis pasidarys.

Todėl paskui visokie vertelgos ir valdžiažmogiai prisigalvoja visokių ISO-9001 standartų, o paskui ir į tuos spjauna, nes kiek čia bedarytum, tiek čia bus prastai, taip kad gerink tą kokybę negerinęs, visvien nesuprasi, ko vartotojas nori.

Taip ir galutiniam pamįslijimui čia duosime jums tokią išvadą: apie kokybę peza tiktai gudrūs pardavėjai, kurie nori jus kaip nors apsukt ir pinigų daugiau nuplėšt, ubagu palikdami. Taip kad geriau čia gerai pagalvot.