Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jungtinis demokratnis judėjimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Jungtinis demokratinis judėjimas arba JDJ susikūręs buvo 2009 metų vasario 5, kai būrelis politikuotojų, nesugebėjusių išbūti normaliose partijose ar nujaučiančių, kad išbūti ten nesigaus, ar netgi išvis į jokias partijas neįstojusių, sumąstė, jog kartu būryje taps kažkokia didele jėga, o gal netgi nuvers tuo metu premjeravusį Andrių Kubilių.

Tai paskui visas tas judėjimas kovojo prieš ką papuola - ir prieš blogus dalykus daugiausiai, bet kartu ir į nesąmones kartais papuldamas, dargi visokius Zeitgeist platindamas, nes nesąmones atskirti nuo tikrų dalykų būna sudėtinga. Tik paskui galų gale tas visas JDJ subyrėjo, kai netgi jo vadai perėjo į kokį tai Nepartinį demokratinį judėjimą, kuris, savo ruožtu, irgi sunyko labai greitai.


Jungtinio demokratinio judėjimo istorija

Judėjimas pradžioje susidarė Kaune, apsiskelbęs kokia tai Lietuvos piliečių sueiga ir prisikvietęs apie 80 organizacijų vadovų, iš kurių dalis buvo jau ir faktiškai neegzistuojančios ar sudarytos iš kokio vieno žmogaus - pradedant įvairiomis profsąjungomis ir baigiant kažokia tai Sarmatija.

Tai susirinkę visi tie veikėjai nusprendė, kad dabar viską kontroliuos ir valdys, taip viskuo užsiimdami. Matomai toksai susigalvotas valdžios virš valdžios įvaizdis daugeliui sudirgino smegenis, tai visi šitais mesianistiniais kliedesiais smarkiai užsikrėtė ir ėmė visur juos skleisti.

O kai judėjimas pasiekė kritinę masę ir žinomumą, tai pradėjo steigtis skyriai visuose miestuose, o paskui, kadangi dalis narių pešėsi tarpusavyje, tai ėmė rastis ir konkuruojantys skyriai, tarpusavyje besipešantys. Trumpai tariant, demokratija šitame judėjime įsisiautėjo labai staigiai.

Bene pirmiausia Jungtinio demokratinio judėjimo kova tapo kovojimas prieš LEO LT, bet paskui, aišku, ir kitų reikalų atsirado, o ypačiai gi - Drąsius Kedys su visomis tomis istorijomis. O dar ir prieš Slaptuosius CŽV kalėjimus, prieš Dalkią ir dar prieš daugybę kitų. Ir aišku, paskui prasidėjo dar ir kova prieš visas partijas, nes jei partijos kažką daro - reiškia, kad tai jau kažkokia klasta!

Žodžiu, susibūrė visokiausių tipažų balaganas, kuris pasiskelbė, kad jau įves Lietuvoje tvarką ir bus viskas kitaip. Kaip kitaip - pasakyti niekas negalėjo, nes nuomonės buvo priešingos, tai nieko rišliai ir nepasakė, tačiau visvien apsiskelbė labai smarkiai. Ir žinoma, kovojo irgi labai smarkiai.

Judėjimo vadovu tapo toksai Kęstutis Čilinskas, kuris, kaip sako, visai doras žmogus buvo, tik vat kam tie dori žmonės reikalingi?

O dar prie steigėjų buvo toksai Algirdas Karčiauskas ir Vytautas Bakas, tai irgi, sako, neblogi žmonės.


Pipedijai žinomi Jungtinio demokratinio judėjimo veikėjai

Pipedijai žinomi kai kurie JDJ kūrę ar jau pirmą dieną kažkaip dalyvavę veikėjai, o jų labai daug:

Tai paskui visas tas judėjimas ėmė plėstis ir augti kaip ant mielių, prisijungiant ar neprisijungiant, bet kažkaip kalbose sudalyvaujant vis naujiems:

O dar paskui kai kurie išeidinėjo iš to judėjimo, o užtat naujų prisijunginėjo kažkaip, pavyzdžiui, tokių, kurie ten ir į valdybą pakliuvo:

Tai čia tik dalelę pavardinom. Bet jau tos dalelės pakako, kad viskas imtų judėti kaip reikiant. O dar paskui JDJ įsiiautėjo - ėmė skleisti netgi visokius pasakojimus apie nuodingą maistą ir psichotronus, nes marginalumas pritraukė krūvas visokių idiotų, o kartu su jais - ir visokias sąmokslo teorijas.

O dar paskui, pajutę gerą progą prisiauginti sau populiarumo, į tą judėjimą ėmė jungtis ir šiaip visokie kokie papuola politikai ir kiti veikėjai, norintys pasipuikuoti savo svarbumu.


Jungtinio demokratinio judėjimo žlugimas

O jau dar paskui, galų gale, visas tas Jungtinis demokratinis judėjimas ėmė byrėti gabalais, o kai nuo jo nuskilo Nepartinis demokratinis judėjimas, tai ir išvis teliko kažkokios nesąmonės. Vienok gi patys Jungtinio demokratinio judėjimo veikėjai daugeliui įsiminė, nes ir iki tol, ir po to vis sudalyvaudavo visokiose keistose politinėse grupėse, tik kad tas vis naujesnes grupes vis mažiau žmonių žinodavo, tad ir dėmesio jau niekas nebekreipdavo.

Išties tai taip gavosi, kad visokie tame Jungtiniame demokratiniame judėjime prisirinkę veikėjai iš visokių partijų ir nepartijų, pasijuto labai svarbiais, tai kai Kęstutis Čilinskas nutarė, kad reikia tų partinių atsikratyt, tai juo pačiu atsikratė, tai taip paskui ir gavosi tas Nepartinis demokratinis judėjimas vietoje JDJ.


Dar žr.

Štai tiek ir teliko iš to judėjimo - tik jų puslapis archyvuose - https://web.archive.org/web/20090216133734/http://demokratija.eu/