Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zita Šličytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai taip atrodė Zita Šličytė, kai sakė savo tą žymiąją kalbą. Koks jos sąryšis su Ukraina, kurios juosteles jinai užsidėjo, išvis niekas nesuprato.

Zita Šličytė - tokia buvo Aukščiausios Tarybos deputatė, o vėliau ir seimūnė, bet nebuvo signatarė, nes deputate tapo jau po Kovo 11, kai į kažkieno kito vietą ji buvo išrinkta. Užtat Zita Šličytė buvo ryški ir žymi Nepriklausomybės partijos aktyvistė - tos pačios partijos, kurios vadas Virgilijus Čepaitis paskui paaiškėjo besąs kokiu tai KGB agentu[1].

Anuomet nelabai aiški, Zita Šličytė garsėjo tik neįtikėtinai aršiomis ir pagiežingomis kalbomis, tačiau taip ir neina dabar mums prisiminti anei vieno dalyko, kur ji būtų kaip nors ten teigiamai sudalyvavusi. Buvo Aukščiausios Tarybos Jungtinėje Sąjūdžio frakcijoje, kaip ir jos gera draugė Birutė Valionytė, o netyčiukais - ir dar keletas keistų žmonių, kaip kad Zigmas Vaišvila ir Gediminas Vagnorius.

Apie tuos laikus kaip tai Zita Šličytė susidėjo su socialdemokratais, bet matyt kaip tai dvasingumas neatitiko, tai ilgai tenai neužsibuvo.

Paskui jau Zita Šličytė buvo išrinkta į Seimą, buvo Politinių kalinių ir tremtinių frakcijoje, o paskui ilgokai trynėsi kažkur tenai Klaipėdoje su TS-LKD, bet taip ir nuėjo į nežinią.

Vienintelis žinomesnis vėlesnių laikų Zitos Šličytės išstojimas buvo, kai 2022 metų Kovo 11 dieną, kažkaip savo draugės Birutės Valionytės pasiųsta buvo sakyti kalbos Signatarų klubo vardu į Seimą. Tai kaip pasakė tiek plūdimosi apie homoseksualus, įvairias partijas ir dar ką papuola, o taip pat tiek visokių kalbų apie vargšą persekiojamą Šeimų sąjūdį ir blogus politikus, kurie nuo riaušininkų tvoromis apsitvėrė ir dar kaip tai su Celofanu vargšus Šeimų sąjūdžio kankinius susiejo, tai paskui niekam maža nepasirodė[2]. Tiktai klausimai kilo visokie, pradedant klausimais apie adekvatumą ir baigiant klausimais apie tai, ar Seimas jau pavirto į kažkokį balaganą.

Tai ne, čia tiesiog primename visiems, kad Zita Šličytė visada buvo tokia, tai tokia, kokia ji buvo, tai tokia ji ir liko. Nesistebėkite.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.