Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Augustinas Rakauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Augustinas Rakauskas

Upd. kadangi ir pas mus čia atėjo kokie tai teisibės ieškotojai, kurie irgi ėmė trinti viską kaip kokioje Vikipedijoje, tai mes čia dar kartą atsiribojame nuo jūsų visų, nieko nežinom ir nepažįstam jokio Rakausko ir jokios informacijos neskelbiame, išskyrus nepatikrintą ir prieštaringą. Taip pat skelbiame, kad joksai Augustinas Rakauskas nėra jokių Senukų savininkas ir niekuo nesusijęs, visi tai žino!

Labai linksmų plaučių dziedokas, Žinių radijo savininkas ir nuosavo show "Verslumo dvasia" vedėjas, redaktorius, prodiuseris ir pašnekovas viename asmenyje. Augustinas Rakauskas be to dar yra ir sėkmingas verslininkas - giriasi esąs "socialiai atsakingas"... Puikus žmogus, nuostabus pilietis, pavyzdys jaunąjai kartai ir išskirtinis asmuo. Geriau pasimokytumėte iš jo knygos.

Baisi paslaptis: kažkas netikėtai pradėjo baisiai slėpti didžiausią Senukų akcininką po to, kai tūlas Oleg Šurajev paskelbė, kad Žinių radijas susijęs su Senukais. Visaip kaip neaiškūs anonimai vikipedijose pradėjo tai trinti ir redaguoti tekstą. O viskas prasidėjo nuo to, kad kas tai paskelbė, kad Senukai Ukrainos karo metu nenutraukė veiklos Baltarusijoje, kuri padeda Rusijai pulti Ukrainą.

Čia ta proga Pipedija kategoriškai atsiriboja nuo Šurajevo, Tapino ir Skirmanto Malinausko pareiškimų, pabrėždama savo intelektinį neutralumą bet kokiuose reikaluose ir viską neigdama. Negalima mūsų kaltinti tuo, kuo jie kaltina, nes mes neutralūs intelekto atžvilgiu, kadangi jo neturime.

Augustinas Rakauskas - verslininkas valdantis įmonių grupės "Litvalda" kontrolinį akcijų paketą
Žinių radijas priklauso "Litvaldai", o "Litvalda" priklauso Augustinui Rakauskui, kuriam dar priklauso ir "Senukai"
Žinių radijas aiškina, kad su Senukais jie niekaip nesusiję, kad jų pagrindiniai akcininkai yra "Litvalda"
Žinių radijo atmazkės
Ištrintas tekstas: Vienas didžiausių "Senukai" akcininkų
Redaguojamo teksto Vikipedijoje pavyzdys