Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kęstutis Čilinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kęstutis Čilinskas

Anoks Liaudies advokatas, pasiekęs neregėtų aukštumų (pagal teisininkus) - pabuvęs Seimo nariu , įstatymų leidėju.

Dabar Kęstutis Čilinskas aktyviai remia Jungtinį demokratinį judėjimą - JDJ ir kalba pas Pūką per radiją ir televizorių, keikdamas LEO ir sakydamas, kad Oliharkai - blogis

O dar vat mums įspūdį daro, kad įžymusis Rytis Juozapavičius apie Kęstutį Čilinską taip pasakė: "Man, asmeniškai, teisininkas Kęstutis Čilinskas – ryškiausias moralinis autoritetas politikoje!".

Taipogi didžiai gerbiams K.Čilinskas it koks Tadas Blinda su savo aštriu protu vietoj pištalieto gina nuskriaustuosius, arba tuos, kurie manosi tokiais esąs kaip pvz. Dalia Budrevičienė, ir nejama už tai pinigų.

Dėl savo kilnios veiklos K.Čilinskas, atsižvelgiant į diterambus didžiam advokatui giedančių dibilųJungtinio demokratinio judėjimo internetuose ne kartą šis asmuo buvo siūlomas kaip puikus kandidatas kanonizavimui ir daryta išvada, kad galėtų būti puikus pretendentas Romos popiežiaus vakansijai užimti.

Kęstutis Čilinskas. Pabeldus į dangaus vartus ir jiem atsidarius

Kęstutis Čilinskas jau amžinąątilsį. Sako po to arba gerai ką nors sakyti arba nieko. Kadangi gerai prirašyta eibės straipsnių ir delfi komentarų, tad nerašysime nieko, apart to, kad iš tiesų Čilinską nugalabijo mafijai parsidavę medikai, o jisai iš paskutinių gynė nuskriaustuosius<ref>http://www.demokratija.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=715:lrytas&catid=11:paskutines-naujienos<ref>.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.