Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Evaldas Jurkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Evaldas Jurkevičius toksai Jurkevičius

Evaldas Jurkevičius - Tėvynės sąjungos narys, katras pagarsėjo internetuose, paleidęs apyvarton savo tigrinę nuotrauką[1], kurią išsiuntinėjo belenkam kur papuola sveikinimuse su dvasingu naujametiniu sveikinimų tekstu:

Gerbiami kolegos, bičiuliai
Tegul su laime su džiaugsmu
su paprastu švelniu juoku ir
dideliu draugų būriu ateina
gražiausios metų šventės.
Linkiu, kad ateinantys metai
būtų kupini naujų idėjų, o
darbus lydėtų sėkmė.
Linksmų švenčių Jums ir Jūsų
artimiesiems!
LR Seimo narys
Evaldas Jurkevičius

O dar Evaldas Jurkevičius nuskambėjo per visą Lietuvą, kai kreipėsi į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją, besipiktindamas, kad žurnaliūgos seimūnus vadina seimūnais, o valdininkus - valdininkais. Nes tai mat kažkaip gal įžeidžiama ar kaip ten jam susišvietė[2]. Tai čia jau mes galim pasiūlyt Evaldui Jurkevičiui vadintis pavyzdžiui seimanariu, tuo išsiskiriant iš kitų seimūnų tarpo. Arba valdžiažmogiu, tuo išsiskiriant iš kitų buvusių valdininkų tarpo. Ir taip toliau. Čia jau kiekvieno laisvas pasirinkimas, kaip vadintis.

O dar anas pagarsėjo, kad sugebėjo surasti, kur už valdiškas babkes nuomotis mašiną už pusantros štukės per mėnesį[3], tai čia aišku galim primest, kad gal ir ne tiek jau brangiai, tai gal ir gerai, kad valdiškai nuomojasi, o ne savo mašiną drožia.

Ogi po to, kai prabalsavo už tai, kad neduot prokuratūrai tirti Petro Gražulio, tai dar ir į Seimo kiaulių sąrašą buvo įtrauktas, ne kieno kito, ogi paties Artūro Račo[4].

Dargi pagarsėjo kovomis su iškrypėliais, kai Smiltynėje moterų tualete aptiko kažkokį iškrypėlį išvietės skylėje ir bandė iš ten jį iškrapštyti, tai jau paskui buvo nemažai triukšmo[5].

O tai dar kartą išlindo, kad anojo žmona turinti kirpyklą, o patsai Jurkevičius kažkokius ten įstatymus kirpykloms nori keist, tai jau tam, kad mokesčiai sumažėtų kažkokie[6]...


Evaldas Jurkevičius ir spinduliuotė

Siaubingą ir košmarišką žinią paskelbė seimo narys Remigijus Žemaitaitis, gi pasirodo, Evaldas Jurkevičius[7], kaip ir anksčiau jau anokia Vida Marija Čigriejienė bei Antanas Matulas ir dar ten kažkas ėmė skelbt, kad visur psichotronai ir spinduliuotė, kurią platina mobiliakų firmos, tad reikia apsisaugot nuo to[8], matomai geriausiai tam tiktų priešspinduliuotiniai triusikai bei maišas ant galvos.

Gi dar kiti pastebi, kad čia jau laikas sudarinėt psichotroninį sąrašą su visokiais seimūnais ir ne tik, nes jau kai kelintą kartą taip kyla, tai jau nėra abejonės, kad seimūnų veiklą įtakoja Ktulas...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.