Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


IP

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš IP adresas)
Jump to navigation Jump to search

IP arba IP adresas taigi toksai identifikatorius, katrą jums internetuose priskiria. Čia tam, kad atpažintų, specialiai. Ir surast kad galėtų. Jei kam nors įtartinas pasirodysit, ar šiaip kokia nors teisėsauga susidomės, ar kokia nors LANVA nuspręs, kad reikia jus į teismą paduoti.

Taisyklingai tai IP vadinamas IP adresu, nes reiškia kažkokį adresą Internete. O pavadinimas IP - tai santrumpa nuo "Internet Protocol", kas reiškia kažkokius protokolus. Pagal juos ir identifikuojamas koks nors kompiuteris, telefonas ar dar kas nors.


Visokios blevyzgos apie IP

O kaip MegztukasLANVA gyrėsi kartą, kad bus dabar taip, kad net ir teismų nereikės - LANVA tiesiog baus ir viskas, nes nei jokio tyrimo nereiks, nei nieko, tiktais gal teismas kažkaip patvirtinti turės, kad tas ir anas yra kaltas už melejoną pinigų dėl to, kad iš kur nors prisisiuntė kokio nors nelegalaus softo ar naudoja kokią nors nelegalią OS, ar panašiai.

Ir tai visa tai bus daroma pagal IP adresą, nes IP adresas išties yra santrumpa nuo žodžių "Intellectual Property", taip kad vat kaip, pasirodo. Jei jau turit IP, reiškia, kad turit ir tą propertį, o jei jau turit propertį, tai reiškia, kad pavagėt. O jei jau pavagėt, tai reiškia, kad turit mokėt. Taip kad jei turit IP, tai turit mokėt baudas.

Tai aišku, su tokia logika sunku nesutikti, nes viskas labai logiška čia aišku. Tai taip ir seimūnai, priėmę tą pakeistą įstatymą, pagal kurį dabar visus galima bausti, irgi gali būti nubausti laisvai. Nes kompiuterius tai turi, o IP tenais irgi yra. Taip kad reiškia, kad prasikalto neabejotinai.

Ir čia negalvokit, kad mes kokias demagogijas varom, nes jei jūsų kompiuteris būtų patikrintas, tai nei neabejojam, kad ką nors surast būtų galima. Vienareikšmiškai. Taip kad vat taip vat.

Tai aišku, dar įdomu, kas gi tą įstatymo pakeitimą tokį sugalvojo...

Bet visgi Pipedija primena, kad galima ir paslėpt tą IP, pvz. užsimesti koki gerą proxyKinijos ar kokios tais Panamos. Dargi galima TOR naudot, tai gana aukštą anonimiškumo lygį duos, bet daug kur internetuose pedofilu palaikys, mat dažniausiai tokie ir naudoja tą daiktą. Visiški imbicilai dar gali sukišti krūvą pinigų VPN, nors šūdą jis padės. Dar reik žinoti, kad durniems nieks iš čia išvardintų nepadės, tai tokiems geriau išvis nelysti į internetus, dibilų ten ir taip užtenka. Nepastebėti lieka tik labai atsargūs, o tokių beveik nėra, visgi visuotinis dibilizmas savo įtaką daro...


Kitos panašios santrumpos

Pipedija žino dar kitų panašių santrumpų: